O MNIE

Miło mi Cię widzieć

Kim jestem?

Nazywam się Kasia Kłyż i dziś jestem spełnioną Kobietą. Kobietą, która – jak to na Mistrzowską 11-stkę przystało – świadomie podjęła decyzję, by obrać nieco inny kierunek – TEN WŁAŚCIWY.

Urodzona w połowie lat osiemdziesiątych, nieopodal terenów górskich, doświadczyłam beztroskiego dzieciństwa, spędzając 90% wolnego czasu na łonie natury.  

Mój pierwszy zawód (nie uwierzysz!), ukochany i wymarzony – NAUCZYCIEL I TŁUMACZ JĘZYKA NIEMIECKIEGO, wykonywałam z niezwykłym zaangażowaniem, lecz tliło się we mnie nieustanne światełko CZEGOŚ WIĘCEJ. Często rozsądek wygrywa z tym, co gra nam w duszy, ale i to, jeśli ma Cię nie ominąć, to Cię nie ominie. I tak było (i jest!) ze mną.

Potęgi podświadomości doświadczyłam niejednokrotnie na sobie. Mniej więcej kilka lat afirmacji o własnej szkole językowej – CYK nagle wszechświat podarował mi ten niezwykły moment na spełnianie marzeń. 

Kiedy i to miałam przejść, pojawiło się macierzyństwo, które postawiło kropkę nad „i”. 

 

.

Kierunki działania

Ajurweda i coś więcej

Mniej więcej w 2009 roku zaczęłam interesować się wschodnimi filozofiami – buddyzm, hinduizm. Wtedy poznałam wiele fantastycznych osób, które wprowadziły mnie w świat duchowości. Jednak moja nonkonformistyczna natura od razu zawetowała przynależność do jakichkolwiek doktryn. Widziałam jedynie źródło, a reszta mogła się nie liczyć. Pojawiła się Joga, Tai Chi, medytacja, zioła oraz świadoma, wegetariańska dieta. Dzięki mojemu mężowi, który sympatyzuje z religiami hinduistycznymi, lepiej poznałam świat Wed, Upaniszad, Puran i piękna hinduskich opowieści. To wtedy mocno zainteresowałam się karmą, Ajurwedą i medycyną holistyczną. Kiedy zdecydowałam się porzucić dotychczasowy zawód (z dnia na dzień!), otworzyłam w sobie przestrzeń na NOWE, nieustannie doświadczając i zdobywając wiedzę już na poziomie ZAWODOWYM! Tak trafiłam do ATMY – wspaniałych dwóch Kobiet Edyty i Elżbiety, które prowadzą szkołę Ajurwedy w Warszawie i współpracują z jednymi z najwybitniejszych nauczycieli i lekarzy Ajurwedy na Świecie z Indii. Atma współpracuje z Instytutem Jiva z Indii, którego mentorzy, lekarze i nauczyciele Ajurwedy szkolą polskich konsultantów. Po serii kursów i szkoleń, i zdobyciu tytułu KONSULTANTA AJURWEDY II STOPNIA, przyszedł czas na dalszą naukę. Skończyłam dietetykę i planowanie żywienia, kurs terapii reiki, kursy z zakresu medycyny chińskiej, pracy z energią, umysłem, ciałem i duszą. Niebawem kończę 2,5 letnie studia z zakresu NATUROTERAPII – zawód naturoterapeuty jest uznanym i cenionym zawodem w Polsce. Tylko rzetelna wiedza, doświadczenie terapeutyczne a także OGROMNE SERCE do wykonywania zawodu, gwarantują SUKCES terapii.

Czy zdrowie to tylko brak choroby?

Tutaj dowiesz się, że to coś znacznie WIĘCEJ

Zdrowie to zadowolenie

Zdrowie to nie tylko brak choroby, to zadowolenie i poczucie szczęścia – bez względu na okoliczności!

Zdrowie to dobre relacje

Jeśli wychodzi z Ciebie światło, bo Twoje ciało i umysł nie chorują, masz świetne relacje z otoczeniem!

Zdrowie to energia

Jeśli wszystko jest energią, to zacznij od zharmonizowania swojej! Fizyka kwantowa się nie myli 🙂 Natura też nie! Zaufaj Jej!

Zdrowie to Wdzięczność

Poczucie wdzięczności, pokora i wielkie serce – to CEL naszej ziemskiej wędrówki! Krok możesz zrobić już dziś!

Misja Strefy Obfitości

Odzyskaj HARMONIĘ, a wraz z nią Swoje Zdrowie!

„ZDROWIE TO NIE TYLKO BRAK CHROBY”

Strefa obfitości – wcześniej Ajurweda po polsku to miejsce stworzone z pasją. Znajdziesz tutaj produkty, usługi, ciekawe artykuły z zakresu ajurwedy, pracy z ciałem, umysłem oraz duszą.

Nauczę Cię, jak zadbać o siebie od podstaw, byś odzyskała swój naturalny BALANS – taki, jaki będzie Ci służyć. Zdrowie to odpowiedni przepływ energii w ciele – zadbaj o nią, a Twoje ciało będzie służyło Ci znacznie dłużej. Chętnie poprowadzę Cię w drodze do przemiany.

Proponuję Ci zarówno konsultacje indywidualne, jak i grupowe warsztaty ON-LINE i wyjazdowe. Znajdziesz tu także starannie wyselekcjonowane produkty, które pomogą Ci odzyskać równowagę.

Ajurweda to kompletna medycyna. Oferuje terapie dietą, ziołami, rozwój duchowy, pracę z energią. Pamiętaj o tym, że Ajurweda to nie tylko zdrowe jedzenie. Aby była skuteczna należy skupić się na CUDzie – czyli Ciele, Umyśle oraz Duszy!

OPINIE

Co mówią o mnie uczestniczki kursów i terapii?
 • Skorzystałam z konsultacji ajurwedyjskiej online. Jestem bardzo zadowolona z holistyczne podejścia Kasi. Przeprowadziła bardzo dokładny wywiad i podczas rozmowy dała mi dużo czasu na odpowiedzi i tak po nitce do kłębka doszłyśmy do sedna.

  Magdalena
  Uczestniczka terapii
 • Kasia dała mi dużo zaleceń. Początkowo wydawało mi się, że jest ich zbyt wiele, ale dała tez zielone światło, do wprowadzania ich stopniowo, w swoim tempie, w zgodzie ze sobą. Efekty były oszałamiające! Tak wiele zmieniło się od konsultacji z Kasią!

  Anna
  Uczestniczka terapii
 • Kasia ma flow – uwielbia uczyć i to widać! Świetnie przekazuje wiedzę, w sposób bardzo jasny i zrozumiały. Ma w sobie dar przekonywania – muszę przyznać, że po jej kursie otworzyły mi się oczy. Energia, która bije od Kasi jest niepowtarzalna! 

  Monika
  Uczestniczka kursu
 • Takiej dawki wiedzy się nie spodziewałam. Muszę sobie to poukładać, gdyż zwyczajnie jest tego dużo, ale warto było! Kasia jest świetną nauczycielką i odpowiada na wszystkie pytania! Chętnie wezmę udział w innych kursach Kasi. Jest moc!

  Agnieszka
  Uczestniczka kursu on-line

Jak zacząć praktykować Ajurwedę? Wideo darmowego webinaru!

Moją misją jest nieustanna edukacja w temacie odzyskania świadomości, zdrowia, by poczuć się lepiej. Możesz to osiągnąć – 0bejrzyj wideo na moim kanale YT. 

 • Zmień punkt widzenia
 • Dostosuj dietę
 • Popracuj nad relacjami z otoczeniem
 • Wspieraj ciało, umysł i duszę jednocześnie