O MNIE

Miło mi Cię widzieć

Moja ścieżka

Nazywam się Kasia Kłyż i dziś jestem spełnioną Kobietą. Kobietą, która – jak to na Mistrzowską 11-stkę przystało – świadomie podjęła decyzję, by obrać nieco inny kierunek – TEN WŁAŚCIWY.

Urodzona w połowie lat osiemdziesiątych, nieopodal terenów górskich, doświadczyłam beztroskiego dzieciństwa, spędzając 90% wolnego czasu na łonie natury.  

Mój pierwszy zawód (nie uwierzysz!), ukochany i wymarzony – NAUCZYCIEL I TŁUMACZ JĘZYKA NIEMIECKIEGO, wykonywałam z niezwykłym zaangażowaniem, lecz tliło się we mnie nieustanne światełko CZEGOŚ WIĘCEJ. Często rozsądek wygrywa z tym, co gra nam w duszy, ale i to, jeśli ma Cię nie ominąć, to Cię nie ominie. I tak było (i jest!) ze mną.

Potęgi podświadomości doświadczyłam niejednokrotnie na sobie. Mniej więcej kilka lat afirmacji o własnej szkole językowej – CYK nagle wszechświat podarował mi ten niezwykły moment na spełnianie marzeń. 

Kiedy i to miałam przejść, pojawiło się macierzyństwo, które postawiło kropkę nad „i”. 

 

.

Kierunki działania

Ajurweda i coś więcej

Mniej więcej w 2009 roku zaczęłam interesować się wschodnimi filozofiami – buddyzm, hinduizm. Wtedy poznałam wiele fantastycznych osób, które wprowadziły mnie w świat duchowości. Jednak moja nonkonformistyczna natura od razu zawetowała przynależność do jakichkolwiek doktryn. Widziałam jedynie źródło, a reszta mogła się nie liczyć. Pojawiła się Joga, Tai Chi, medytacja, zioła oraz świadoma, wegetariańska dieta. Dzięki mojemu mężowi, który sympatyzuje z religiami hinduistycznymi, lepiej poznałam świat Wed, Upaniszad, Puran i piękna hinduskich opowieści. To wtedy mocno zainteresowałam się karmą, Ajurwedą i medycyną holistyczną. Kiedy zdecydowałam się porzucić dotychczasowy zawód (z dnia na dzień!), otworzyłam w sobie przestrzeń na NOWE, nieustannie doświadczając i zdobywając wiedzę już na poziomie ZAWODOWYM! Tak trafiłam na kurs konsultanta Ajurwedy, który ukończyłam dwustopniowo. Ajurweda nie była mi obca już podczas kształcenia zawodowego. Znajomość tekstów wedyjskich pozwoliła mi na głębsze rozumowanie i globalne spojrzenie na Ajurwedę. W międzyczasie poszerzałam horyzonty - ukończyłam szkołę naturoterapii, dietetykę, i wiele kursów i szkoleń. Doskonaliłam swoje umiejętności z Panchakarmy, ziołolecznictwa ajurwedyjskiego na różnych zagranicznych webinarach i warsztatach. Głębokie i globalne spojrzenie na Ajurwede przyczyniło się do mojej wewnętrznej przemiany z kobiety radosnej, nieco infantylnej, w świadomą swoich wartości istotę. Zrozumienie jak funkcjonuje moje ciało, umysł i dusza i czego potrzebują, by tworzyć ze sobą zgrany zespół, pozwoliło mi na rozwinięcie skrzydeł w Ajurwedzie jako konsultantki, terapeutki oraz nauczycielki. Jako wykształcona nauczycielka języka polskiego oraz niemieckiego, mająca bardzo dobre podłoże dydaktyczne, mentorskie, a także jako dyrektorka i właścicielka dużego biznesu jakim była szkoła języków obcych, CHCĘ DZIŚ PRZEKAZAĆ TOBIE WIEDZĘ, DOŚWIADCZENIE, KNOW-HOW, jakie poznałam, wypracowałam i doświadczyłam, z którego i Ty możesz skorzystać.

Misja Strefy Obfitości

Dowiedz się, jak krok po kroku stać się konsultantką Ajurwedy,

AJURWEDA JAKO ZAWÓD? TAK!

„ŚCIEŻKA ZAWODOWA AJURWEDY „

Aby zrozumieć Ajurwedę, zacznij od powyższego zdania – ZDROWIE TO NIE TYLKO BRAK CHOROBY. 

W Naszej Szkole Ajurwedy dowiesz się, co to znaczy zdrowie. Jak definiować zdrowie. Jak wyjść ze schematu przeciętności myślenia o zdrowiu. 

 

Dowiesz się, że zdrowie nie tylko zależy od Ciebie, ale jest Tobie dane i przykazane, a Ajurweda powie Ci, w jaki sposób to wyodrębnić. 

 

W Szkole Ajurwedy pod nazwą SAMANA możesz wziąć udział w wielu warsztatach, szkoleniach. Zarówno tych zawodowych, doskonalących, jak i takich, które mają wymiar praktyczny. 

 

Poprzez poznanie Ajurwedy DOSTRZEŻESZ SWÓJ POTENCJAŁ ZAWODOWY I PRYWATNY!

 

Zajrzyj do naszej oferty. 

Ajurweda to kompletna medycyna. Oferuje terapie dietą, ziołami, rozwój duchowy, pracę z energią. Pamiętaj o tym, że Ajurweda to nie tylko zdrowe jedzenie. Aby była skuteczna należy skupić się na CUDzie – czyli Ciele, Umyśle oraz Duszy!

Misja Strefy Obfitości

Odzyskaj HARMONIĘ, a wraz z nią Swoje Zdrowie!

„ZDROWIE TO NIE TYLKO BRAK CHROBY”

Aby zrozumieć Ajurwedę, zacznij od powyższego zdania – ZDROWIE TO NIE TYLKO BRAK CHOROBY. 

W Naszej Szkole Ajurwedy dowiesz się, co to znaczy zdrowie. Jak definiować zdrowie. Jak wyjść ze schematu przeciętności myślenia o zdrowiu. 

Dowiesz się, że zdrowie nie tylko zależy od Ciebie, ale jest Tobie dane i przykazane, a Ajurweda powie Ci, w jaki sposób to wyodrębnić. 

W Szkole Ajurwedy pod nazwą SAMANA możesz wziąć udział w wielu warsztatach, szkoleniach. Zarówno tych zawodowych, doskonalących, jak i takich, które mają wymiar praktyczny. 

Zajrzyj do naszej oferty. 

Ajurweda jest systemem medycznym, ale i systemem filozoficznym. 

Ajurwedę praktykuje się w całości wedle potrzeb.

Zapisy w księgach ajurwedyjskich dają gotowe rozwiązanie i są AKTUALNE mimo swoich 5000 lat.

OPINIE

Co mówią o mnie uczestniczki kursów i terapii?
 • Skorzystałam z konsultacji ajurwedyjskiej online. Jestem bardzo zadowolona z holistyczne podejścia Kasi. Przeprowadziła bardzo dokładny wywiad i podczas rozmowy dała mi dużo czasu na odpowiedzi i tak po nitce do kłębka doszłyśmy do sedna.

  Magdalena
  Uczestniczka terapii
 • Kasia dała mi dużo zaleceń. Początkowo wydawało mi się, że jest ich zbyt wiele, ale dała tez zielone światło, do wprowadzania ich stopniowo, w swoim tempie, w zgodzie ze sobą. Efekty były oszałamiające! Tak wiele zmieniło się od konsultacji z Kasią!

  Anna
  Uczestniczka terapii
 • Kasia ma flow – uwielbia uczyć i to widać! Świetnie przekazuje wiedzę, w sposób bardzo jasny i zrozumiały. Ma w sobie dar przekonywania – muszę przyznać, że po jej kursie otworzyły mi się oczy. Energia, która bije od Kasi jest niepowtarzalna! 

  Monika
  Uczestniczka kursu
 • Takiej dawki wiedzy się nie spodziewałam. Muszę sobie to poukładać, gdyż zwyczajnie jest tego dużo, ale warto było! Kasia jest świetną nauczycielką i odpowiada na wszystkie pytania! Chętnie wezmę udział w innych kursach Kasi. Jest moc!

  Agnieszka
  Uczestniczka kursu on-line

Jak zacząć praktykować Ajurwedę? Wideo darmowego webinaru!

Moją misją jest nieustanna edukacja w temacie odzyskania świadomości, zdrowia, by poczuć się lepiej. Możesz to osiągnąć – 0bejrzyj wideo na moim kanale YT. 

 • Zmień punkt widzenia
 • Dostosuj dietę
 • Popracuj nad relacjami z otoczeniem
 • Wspieraj ciało, umysł i duszę jednocześnie