Kontakt

KONTAKT

Jeśli chciałabyś/chciałbyś zapisać się na konsultację terapii ajurwedyjskiej, napisz do mnie wiadomość e-mail lub zadzwoń:

E-mail: kontakt@strefaobfitosci.pl

Kasia Kłyż

Współpraca

Na blogu poruszam głównie tematykę ajurwedy i innych naturalnych systemów medycznych. Pokazuję ajurwedę i naturoterapię w przystępny dla każdego sposób. Są na nim praktyczne porady, przepisy oraz wiele prostych wskazówek dotyczących codziennego życia.

Moim celem jest inspirowanie oraz motywowanie czytelników, aby podjęli próbę wprowadzenia prostych zmian, które w dość krótkim czasie dają widoczne efekty. Pragnę przybliżyć wszystkim odwiedzającym mojego bloga, na czym polega życie w zgodzie z naturą, przygotowywanie odpowiednich posiłków, kreowanie swojej rzeczywistości i dbanie o relacje. Z mojego bloga czytelnicy mogą dowiedzieć się również, jak zadbać o urodę i kondycję w sposób jak najbardziej zbliżony do natury.

Jako konsultant ajurwedy, masażysta oraz dietetyk chętnie podejmę współpracę w zakresie m.in.:

  • warsztatów, szkoleń, również online,
  • spotkań wyjazdowych,
  • spotkań online,
  • wpisów sponsorowanych, reklam, postów,
  • stałej współpracy z marką.

Bardzo chcę pozostać wierna swoim przekonaniom, zatem wspaniale byłoby, aby współpraca nie wychodziła poza obszar filozofii i tematyki bloga. W pozostałych przypadkach, jestem otwarta na propozycje.

+48 530 211 160
kontakt@strefaobfitosci.pl