KURS ASTROLOGII WEDYJSKIEJ Z DYPLOMEM – EDYCJA WIOSNA 2023

KURS ASTROLOGII WEDYJSKIEJ Z DYPLOMEM
CZAS TRWANIA
10 miesięcy
START
3 KWIETNIA 2023
FORMA KURSU
ON-LINE
CENA
4 200 zł

PODSTAWOWE INFORMACJE O KURSIE

Nauczysz się podstaw Astrologii Wedyjskiej, jego fundamenty, zrozumiesz swój horoskop, znaki zodiaków z wedyjskiego punku widzenia.

  1. W ciągu 10 miesięcy omówimy 12 znaków zodiaku, 12 domów. Zrozumiesz, jak dany dom chroni inny, dlaczego 8 dom od władcy 7 pokazuje, co chroni twój związek.
  2. Otrzymasz 40 wykładów do odsłuchania i kolejne 40 będziemy przerabiać online,
  3. Nauczysz się, jak w praktyczny sposób zastosować astrologię w swoim życiu.
  4. Poznasz techniki, które od setek lat są wykorzystywane w astrologii wedyjskiej zgodnie z tradycją.
  5. Poznasz mantry wedyjskie, vastu, zobaczysz, że astrologia jest pięknym narzędziem do widzenia przyszłości i radzenia sobie z wyzwaniami jakie napotykamy w codziennym życiu.
  6. Na końcu kursu każdy otrzymuje dyplom, również organizowane są warsztaty dla wszystkich, na które serdecznie już ciebie zapraszam.

 

Astrologia Wedyjska jest ponadczasowa i jej korzenie sięgają tysiące lat.

 

Ten kurs przybliży cię do zrozumienia prawa karmy jak i pomoże tobie w radzeniu sobie z wyzwaniami życiowymi.

Astrologia jest pięknym narzędziem, dzięki któremu możemy zrozumieć swój cel życia, i pracować nad rozwojem świadomości czy rozwojem duchowym.

Dzięki znajomości astrologii wchodzimy w obszar naszej karmy, dotykając przeszłości, teraźniejszości i przyszłości.

 

Poznasz swoje talenty, błogosławieństwa, jakie masz w tym życiu i możliwości, jakie stoją przed tobą.

 

Okresy planetarne powiedzą tobie jaki czas, okres w twoim życiu jest pomyślny by rozpocząć najważniejsze wydarzenia w twoim życiu.

Nauczysz się mantr wedyjskich, nie tylko dla planet, ale i znaków zodiaków. Dzięki nim oczyścisz swoje życie, poznasz techniki vastu, czyli jak w łatwy sposób zobaczyć gdzie najlepiej trzymać swoje bogactwo.

Które kierunki są dla ciebie pomyślne. Jaki numer mieszkania czy kolor jest najlepszy dla ciebie i twojej rodziny. Nauczysz się jakie sylaby są przypisane do danego znaku zodiaku by znaleźć odpowiednie imię do dziecka , swojej firmy , czy biznesu.

Astrologia to potężne narzędzie gdzie możesz już teraz i Ty nauczyć się i wdrożyć w swoje życie i odnosić sukcesy w swoim życiu zawodowym i prywatnym.

 

A oto dokładny plan na 10 miesięcy nauki:

  1. 12 wykładów na temat znaków zodiaków ( podział znaku na kilka cześci ) poznamy różne kombinacje planetarne i ich układy jak: kalpadruma yoga, kala sarpa yoga, amala yoga, Raja yoga itd.
  2. 12 wykładów na temat domów w horoskopie, ich działanie, wpływ na nasze życie.
  3. Poznamy Karaki czyli planety które reprezentują osoby, przedmioty, kolory.
  4. 12 wykładów na temat pozycji planet od poszczególnych władców danego domu. 2 wykłady z połączeń planetarnych.

 

 

ZAPISY

Marek Mazur Mathuranath 

astromathura@gmail.com

Wpłaty

Marek Mazur

04 2490 0005 0000 4000 7673 6960

 

KTO PROWADZI KURS?

MATHURANATH MAREK MAZUR

Astrolog wedyjskich z 20 letnim doświadczeniem, które zdobywał u najlepszych nauczycieli w Indiach. Wciąż pogłębia tajniki Astrologii i nieustannie rozwija swoje umiejętności.

Mathuranath - Marek Mazur

Mathuranath jest znakomitym astrologiem i praktykiem bhakti-Yogi od 20 lat. Dla Mathuranatha astrologia jest sposobem służenia ludziom i pomagania im w znalezieniu drogi do szczęścia. Regularne wizyty w Indiach poszerzały jego wiedzę i z pasją dzieli się swoim doświadczeniem z ludźmi. Inspirację czerpie z podróży z duchowym nauczycielem HH Indradyumną Swamim na całym świecie i asystowania mu, a także z filozofii Ved i medytacji mantr. Będąc doświadczonym astrologiem, wciąż poszerza i pogłębia swoją wiedzę, nieustannie studiując astrologię od wybitnych nauczycieli jak Visti Larsen i Sanjay Rath który jest założycielem renomowanej szkoły w indiach Sri Jagannath Center. Wspierając swoje obliczenia astrologiczne głęboką duchową wiedzą na temat Bhagavad Gity i mądrością starożytnych pism wedyjskich, może pomóc znaleźć równowagę fizyczną, psychiczną, emocjonalną i duchową. Zawsze jest gotowy do pomocy, a co za tym idzie-posiada wielu szczęśliwych studentów , klientów i przyjaciół na całym świecie.

Ile trwa kurs?
Czy kurs będzie nagrany?
Ile kosztuje kurs?
Jak długo będą trwać spotkania on-line?
Co uzyskam biorąc udział w kursie?
Czy otrzymam dyplom po kursie?
Jak mogę zarezerwować miejsce na kursie?

10 miesięcy.

Tak, kurs będzie w całości nagrany.

4200 zł

Spotkania on-line będą trwać od 3 do 8 godzin, w zależności od obszerności tematów do omówienia.

????

TAK!

Skontaktuj się z nami

KONTAKT W SPRAWIE ZAPISÓW