AKADEMIA VEDICUM

JEDYNY W POLSCE KURS KONSULTANTA AJURWEDY Z TAKIM PROGRAMEM

Poznaj prawdziwe opinie o kursie!

OPINIE KURSANTEK PIERWSZEJ EDYCJI!

Opinie Kursantek z I Edycji

 • Gosia Wróblewska
  Instruktorka Jogi

  Kurs nastawiony na praktyczną stronę a nie tylko teoretyczną z ograniczaniem się do czytania prezentacji , a co najważniejsze interaktywny, zajęcia odbywały się na żywo online z udziałem znanych osób ze świata ajurwedy. Kasia, kompetentna, bardzo sympatyczna osoba, potrafiąca przekazać wiedzę zachęcając do życia zgodnego z Ajurwedą i chęcią zgłębiania tej wiedzy.  Czuć, że Ajurweda to jej pasja i sposób na życie,  szczera i bardzo pomocna, nie zostawia swoich kursantów bez opieki

 • Wioleta Gamoń
  Chemiczka, pasjonatka naturalnych metod leczenia

  Strefa Obfitości i Kurs Konsultanta Ajurwedy to miejsce, gdzie odnalazłam bardzo dużo wiedzy merytorycznej, dostosowanej do każdego Uczestnika, niezależnie, czy miał wcześniej do czynienia z tym kierunkiem, czy też jest kompletnym 'świeżakiem’. Kurs podzielony jest na część teoretyczną, praktykę podczas wyjazdu oraz tzw. superwizję. To duży atut tej szkoły. Wykładowcy są bardzo otwarci i empatyczni, ale i konkretni. Jest miejsce i na przekazanie wiedzy i na dzielenie się własnymi doświadczeniami/spostrzeżeniami. Podczas zajęć czułam się bardzo swobodnie, dzięki przyjaznej atmosferze, jaka została stworzona. Bardzo polecam i będę polecać kurs u Kasi Kłyż!

 • Ilona Focht
  Nauczycielka

  Kurs okazał się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę! Jest to bardzo przyjemne uczucie, gdy ani przez moment nie pojawiają się wątpliwości co do wyboru, a po każdych zajęciach czeka się niecierpliwie na kolejne. Kurs  zaopatrzył mnie w  solidną dawkę wiedzy ajurwedyjskiej, dzięki której będę mogła wesprzeć nie tylko własne zdrowie, ale również zdrowie innych. Zajęcia online, prowadzone przez bardzo kompetentne i cudowne osoby, sprawdziły się fenomenalnie. Dzięki takiej formie mogłam od razu otrzymać odpowiedzi na nurtujące mnie pytania, tym samym rozwiewając  wszelkie wątpliwości. Dodatkowo wszystkie materiały zawarte na platformie, włączając nagrania z zajęć, pozwoliły  na efektywne i łatwe przyswojenie oraz usystematyzowanie bieżącej wiedzy. Bardzo się cieszę, że mogłam wziąć udział w tak wyjątkowym kursie wprowadzającym szczegółowo w tajniki ajurwedy:)

 • Magdalena Biały
  Uczestniczka kursu

  Szkolenie było dopracowane w szczegółach, przedstawione w przystępny sposób.Moduły ciekawe i szczegółowo omówione. Czuję, że otrzymałam kompletną wiedzę, która pozwoli mi na pracę ze samą sobą, a także z pacjentem.  Bardzo mi się podobała forma zajęć – live, z możliwością odtworzenia w dogodnym dla mnie momencie. Pozwala to na zadawanie pytań na bieżąco, rozwiewanie wątpliwości, uściślanie otrzymanych wiadomości, a na koniec pozwala na zrobienie solidnej powtórki. Cieszę się, że miałam okazję poznać inne kursantki.  Kasia to człowiek stworzony do nauczania, znający potrzeby uczniów i odpowiadający na nie.  Dziękuję, że dałaś nam możliwość wzięcia udziału w tym wyjątkowym kursie:)

 • Joanna Pająk
  Uczestniczka I edycji

  Zaczęłam kurs w Strefie Obfitości mając niewielkie pojęcie o ajurwedzie i z pewną obawą, czy będę w stanie przyswoić wiedzę na tak nowy dla mnie temat. Jednak dzięki Kasi, która prowadzi zajęcia z ogromnym zaangażowaniem i pasją, moje obawy szybko się rozwiały. Jej uśmiech i pozytywna energia, kiedy podczas modułu teoretycznego opowiadała o rodzajach dosz, remediach i zaleceniach ajurwedyjskich udzielały się, i wiedza jakby sama wchodziła do głowy. Z niecierpliwością czekam na zajęcia poświęcone zabiegom i moment, kiedy będę mogła zacząć swoją własną praktykę konsultantki.

 • Monika Padiasek
  Uczestniczka I edycji kursu

  Przez cały czas trwania kursu czułam się zaopiekowana przez Kasię, która, tak na marginesie, jest osobą bardzo otwartą, ciepłą, a ucząc zaraża swoją pasją i miłością do Ajurwedy jak nikt inny. Nie jest ważne, czy coś już wiesz o Ajurwedzie, czy zupełnie nic. Ten kurs da Ci solidne podstawy i przygotuje Cię w pełni do roli doskonałego konsultanta ajurwedy. Teraz już wiem jak dbać o ciało, ducha i umysł oraz jak mogę wspierać moje zdrowie i zdrowie innych poprzez dietę, zioła, styl życia, czakroterapię a nawet astrologię wedyjską. A już niedługo Kasia nauczy nas także jak wspierać ciało i umysł poprzez zabiegi ajurwedyjskie. Czegóż więcej można chcieć od kursu na konsultanta ajurwedy?! Bardzo się cieszę, że tu jestem i mogę odkrywać Ajurwedę u boku Kasi.

Jeśli ukończyłaś I stopień w innej szkole, możesz kontynuować naukę w Strefie Obfitości! Napisz do nas!

WYBIERZ SAMA, CZY CHCESZ WYBRAĆ KURS CAŁOŚCIOWY, CZY CZĘŚCIOWY!

I stopień Szkoły Ajurwedy

I STOPIEŃ KONSULTANTA AJURWEDY

Szkoła Ajurwedy Strefa Obfitości

Dlaczego Ajurweda?

Ajurweda jest najstarszą znaną medycyną, całkowicie kompletną. Dlaczego? Ponieważ podczas terapii nie pominie żadnego z istotnych aspektów. Problemy z nerkami? Ajurweda nie przepisuje diuretyków, ale szuka prawdziwej przyczyny choroby!

Nigdy nie było lepszego momentu, aby zacząć podróż do zdrowego życia. Startuj z nami!

Kim jest konsultant ajurwedy? Wyobraź sobie, że jesteś częścią tej ajurwedyjskiej mądrości. Praktykujesz tę wiedzę w domu, w pracy, w środowisku, w którym żyjesz. To Twój styl życia. Bo Ajurweda jest stylem życia. 

A teraz wyobraź sobie, że pracujesz jako Konsultantka Ajurwedy – przekazujesz tę potężną wiedzę dalej. 

Wiesz jaka to przyjemność? Sama jej doświadczyłam prowadząc konsultacje i spotkania, a także masę szkoleń. 

Dlaczego Strefa Obfitości?

ponieważ opracowałam autorski program nauczania Ajurwedy, który spowodował, że po kilku tygodniach kursantki same potrafiły korzystać z bardzo rozległej wiedzy, 

jako nauczyciele mamy za sobą przeprowadzonych setki konsultacji i terapii ajurwedyjskich, 

przechodziliśmy tę samą drogę i znamy za i przeciw, 

nie gubi nas rutyna, 

wiemy, jak przekazywać wiedzę i dostosować ją do warunków polskich, 

kurs zawiera moduły niedostępne w innych szkołach, 

zależy nam na rzetelnej wiedzy, 

jesteśmy Placówką Szkoleniową, 

Ajurwedę mamy w sercu <3,

chcemy Ci przekazać wiedzę w sposób prosty, na przykładach, z szacunkiem dla AJURWEDY I WIEDZY WYŻSZEJ W WEDACH!

na kursie panuje luźna atmosfera i dobra energia <3

POSŁUCHAJ O AJURWEDZIE --->

Szkoła AJurwedy

Jeśli pragniesz:

naprawdę dobrze poznać Ajurwedę, ale i umieć ją wykorzystać w praktyce,

poznać własny potencjał i otworzyć się na DOBROSTAN, ponieważ wiesz, że jesteś tego warta,

praktykować Ajurwedę na sobie, ale i swojej rodzinie zgodnie z jej zasadami,

być profesjonalną konsultantką i terapeutką Ajurwedy, ponieważ chcesz pomagać i wspierać innych,

marzysz o swoim gabinecie Ajurwedy i Naturoterapii, ale nie wiesz, od czego zacząć tę drogę,

wprowadzić do swojego życia zawodowego Ajurwedę, która doskonale wesprze inne obszary i branże, ponieważ jest medycyną uniwersalną,

dowiedzieć się, jak prowadzić konsultacje tak, aby naprawdę pomóc pacjentowi, ponieważ jesteś profesjonalistką,

doznać STABILIZACJI EMOCJONALNEJ I FIZYCZNEJ, aby poczuć, że żyjesz!

 

TEN KURS JEST DLA CIEBIE!

DLACZEGO WARTO ROZWAŻYĆ UDZIAŁ W KURSIE KONSULTANTA AJURWEDY?

Poznaj motywację inych!

CHCĘ POZNAĆ HISTORYCZNY HOLIZM

Chcesz wiedzieć, jak przywrócić zdrowie sobie i rodzinie, więc potrzebna Ci rzetelna wiedza, która przekazana jest prosto i zrozumiale. ZAWSZE!

Ajurweda to nauka o życiu – uniwersalna i jest przeznaczona dla każdego – poznanie jej daje Ci zrozumienie funkcjonowania ludzkie Umysłu, Ciała i Duszy.

WYPALIŁAM SIĘ ZAWODOWO, CHCĘ WEJŚĆ NA NOWĄ ŚCIEŻKĘ

Marzy Ci się zawód Konsultant Ajurwedy? Chcesz zmienić zawód? Wśród naszych kursantek są osoby, które postawiły wszystko na jedną … ajurwedyjską kartę. Czemu miałabyś się powstrzymywać?

Ajurweda to najpotężniejszy couching świata! Inwestujesz w zdrowie i rozwój jednocześnie! Tylko poznanie Ajurwedy daje CI takie możliwości. 

JESTEM SPECJALISTKĄ I CHCĘ POŁĄCZYĆ AJURWEDĘ Z MOIM ZAWODEM

Jesteś pedagogiem? Psychologiem? Dietetykiem? Masażystką? Kosmetyczką? Lub wykonujesz Jakikolwiek inny medyczny lub okołomedyczny zawód?

Dzięki Ajurwedzie poznasz dodatkowe koncepcje, by lepiej pracować z pacjentem i klientem. Doświadczyli tego nasi kursanci, wśród których jest wielu terapeutów. 

AJURWEDA TO MOJA PRZYSZŁOŚĆ, CHCĘ JEJ WIĘCEJ W SWOIM ŻYCIU

Jeszcze nie wiem, co będę robić zawodowo. Być może skorzystam częściowo z wiedzy Ajurwedyjskiej w domu, w pracy.

Tak! Taka właśnie jest Ajurweda – kompletna wiedza, z której się korzysta. W Strefie Obfitości dbamy o to, by wiedza była przekazywana rzetelnie, zgodnie z normami i przekazem staroindyjskim w formie przystępnej. 

POZNAJ KORZYŚCI UCZESTNICTWA W KURSIE

Poznaj wyjątkowe korzyści z kursu!

WIEDZA & FEEDBACK!

Zależy nam na tym, by przyszli konsultanci praktykowali Ajurwedę zgodnie z z jej prawdziwym przekazem

WYKŁADY W CZASIE RZECZYWISTYM

Nie otrzymasz nagrań do pracy własnej. Wykłady są prowadzone na żywo, a Ty zawsze możesz zadać pytanie.

CASE STUDY

PODCZAS WYKŁADÓW POZNASZ CASE STUDY, ABYŚ LEPIEJ ZOBRAZOWAŁA SOBIE, JAK DZIAŁA AJURWEDA. OTRZYMASZ OD RAZU PRAKTYCZNE WSKAZÓWKI.

WYJAZD PRAKTYCZNY & INTEGRACYJNY

Wyjazd w jednym z Ośrodków na Dolnym Śląsku, w czasie którego będziemy praktykować masaże, zabiegi i konsultacje.

jak pracować z pacjentem lub klientem?

KURS OBEJMUJE ZAGANIENIA Z TECHNIK PRACY TERAPEUTY. TO BARDZO WAŻNY ASPEKT.

ROZWIJANIE ZAWODOWYCH SKRZYDEŁ

Szkoła Ajurwedy Strefa Obfitości umieści Twoją wizytówkę w zakładce TERAPEUCI

WSPARCIE MERYTORYCZNE - NIE ZOSTAWIMY CIĘ W POTRZEBIE

WAŻNYM MODUŁEM KURSU JEST SUPERWIZJA GRUPOWA PODCZAS, KTÓREJ BĘDZIESZ MOGŁA W DOBREJ ATMOSFERZE OPOWIEDZIEĆ O SWOICH DOŚWIADCZENIACH ZWIĄZANYCH Z AJURWEDĄ.

WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE BIZNESU TERAPEUTYCZNEGO

KURS OBEJMUJE ZAGADNIENIA Z ZAKRESU PROWADZENIA BIZNESU TERAPEUTYCZNEGO, JAK I ZAGANIENIA COUCHINGOWE I TRENERSKIE

INFORMACJE O KURSIE

KURS KONSULTANT AJURWEDY - SZCZEGÓŁY
FORMA KURSU
NA ŻYWO ON-LINE (po zajęciach otrzymasz nagrania) + WYJAZD PRAKTYCZNY

WSZYSTKO PRZEKAZANE W JASNY I PRZYSTĘPNY SPOSÓB W JĘZYKU POLSKIM!

Dowiedz się, kto będzie prowadził zajęcia

POZNAJ WYKŁADOWCÓW

FAQ DOTYCZĄCE KURSU

Ile trwa kurs?
Czy kurs będzie nagrany?
Jak długo będę mogła korzystać z materiałów?
Ile kosztuje kurs?
Jak długo będą trwać spotkania on-line?
Co uzyskam biorąc udział w kursie?
Czy otrzymam dyplom po kursie?
Jak mogę zarezerwować miejsce na kursie?
Czy to jest kurs I i II stopnia?

Kurs konsultant ajurwedy trwa: I stopień od LUTEGO 2024 do maja 2024, II stopień od czerwca 2024 do listopada 2024 – z przerwą wakacyjną

Tak, kurs będzie w całości nagrany, ale dostęp do platformy, na której sukcesywnie po każdym spotkaniu będą wgrywane kolejne materiały, będzie miał miejsce po 30 dniach od spotkania ze względów technicznych. 

Dostęp przyznany jest na 2 lata, ale możesz go przedłużyć odpłatnie. 

W promocyjnej cenie 9900 zł – cena regularna 11 900 zł!

Spotkania on-line będą trwać od 3 do 8 godzin, w zależności od obszerności tematów do omówienia.

To kurs kwalifikujący-zawodowy, obejmujący cały materiał przygotowujący do wykonywania funkcji konsultanta ajurwedy. Jednak, aby poczuć się na siłach, by samodzielnie wykonywać funkcję konsultanta ajurwedy, potrzebna jest praktyka, ponieważ to ogromna baza wiedzy, z którą musisz się oswoić. Dlatego zostaniesz objęta/objęty programem couchingowym, podczas którego będziemy wspierać Twoje działania, ale i nakierowywać Cię na swobodną pracę.

Zdecydowanie tak! Otrzymasz dyplom ukończenia kursu zawodowego KONSULTANTA AJURWEDY z zaznaczoną ilością odbytych godzin teoretycznych i praktycznych. Dyplom otrzymasz po napisaniu pracy i odbyciu stażu. 

Możesz zarezerwować wpłacają zadatek w wysokości 1000 zł. Zadatek jest bezzwrotny, ale może przejść na kolejne edycje kursu. 

TAK! Kurs Konsultant Ajurwedy w Strefie Obfitości jest kursem całościowym, bez rozdzielania na pierwszy czy drugi stopień! Treści przekazane mieszczą się w standardach światowych, a nawet je przewyższają, gdyż przygotowaliśmy również moduły, które są ważne, ale nie mieszczą się w zakresach światowych, jak Czakry, czy Astrologia wedyjska. 

NIECH POŻYWIENIE BĘDZIE LEKARSTWEM, A LEKARSTWO POŻYWIENIEM 
HIPOKRATES

CELEM ZAPISANIA SIĘ NA KURS, PROSIMY O KONTAKT

KURS KONSULTANT AJURWEDY

Wpisz się na listę oczekujących lub zapisz się na kurs

Skontaktuj się z nami, jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące kursu.

+ 48 530 211 160 

kontakt@strefaobfitosci.pl

  NASZE WARSZTATY I KURSY

  F&Q Ajurweda

  Ajurweda pytania i odpowiedzi
  Czym jest Ajurweda?
  Dlaczego warto studiować Ajurwedę?
  Czy muszę być lekarzem, aby studiować Ajurwedę?
  Jakie są główne zasady Ajurwedy?
  Ile trwa kurs nauczenia się Ajurwedy?
  Jakie są możliwości pracy po ukończeniu szkoły Ajurwedy?
  Czy Ajurweda jest bezpieczna i skuteczna?
  Czy Ajurweda jest dostępna online?
  Jakie są wymagane kwalifikacje do nauczania Ajurwedy?

  Ajurweda jest najstarszym systemem medycznym świata liczącym 5000 lat. Pochodzi z Indii i jest częścią najpotężniejszego systemu filozoficzno-religijnego zwanego systemem wedyjskim. Wedy są najstarszym zapisem ludzkiej cywilizacji. Ajurweda jest siostrą jogi. Oba systemy połączone zapewniają zdrowe i szczęśliwe życie. Ajurweda to rzemiosło medyczne, oparte na prawe natury i na systemie żywiołów. Oznacza to, że każdy żywioł odzwierciedla się zarówno w ciele jak i umyśle. Jeśli dowiesz się, jaki żywioł w Tobie dominuje i powoduje choroby, będziesz mogła zastosować remedia, które zbalansują Twoje ciało i umysł. 

  Ajurweda jest bardzo obszernym, ale i logicznym i intuicyjnym systemem, który jest skuteczny. Potwierdzają to liczne badania naukowe w ramach których naukowcy szukają często potwierdzenia tez stawianych 5000 lat temu. Dzięki tej wiedzy lepiej zadbasz o swoje ciało, umysł i duszę, bo one są nierozłączne i wymagają troski na równi. W Ajurwedzie otrzymujesz komplet zasad, które dotyczą całego Twojego życia. 

  Nie musisz. Ajurweda jest innym systemem medycznym i bycie lekarzem nie jest wymagane, żeby studiować Ajurwedę. 

  Głównymi zasadami Ajurwedy są założenia dotyczące 5 żywiołów: powietrze, woda, ziemia, ogień i ostatni eter, w którym zawierają się wszystkie cztery. Te żywioły łączą się w energie zwane doszami i manifestują się w ciele w postaci konkretnych naturalnych procesów i obrazów. Każdy żywioł ma jakieś cechy, np. powietrze jest lekkie i ruchliwe, a ziemia ciężka i stabilna. Wiedząc, jakie masz w sobie cechy, od razu wiesz, co powinnaś zrobić aby wyzdrowieć. Ajurweda jest prosta i intuicyjna, wymaga jednak przemodelowania sposobu myślenia o sobie samym, jako całości, energii i materii. 

  W Szkole Ajurwedy Strefie Obfitości kurs konsultanta ajurwedy I i II stopnia trwa prawie rok – 11 miesięcy. W tym czasie kursantki realizują podstawowy i rozszerzony, autorski program naszej Szkoły powstały na bazie tekstów sanskryckich, jak i doświadczeń z Ajurwedą w Polsce. 

  Szkoła Ajurwedy daje ogromną ilość możliwości i co ciekawe nie musisz fokusować się na jednej z nich. Ponieważ Ajurweda traktuje człowieka jako całość, jest też tak nauczana. A z człowiekiem wiąże się wiele różnych działań, metod, mechanizmów. W trakcie edukacji ajurwedyjskiej uczysz się o dietetyce, żywiołach, ziołach, umyśle, diagnozie, czakrach, terapiach, astrologii wedyjskiej, o masażu, zabiegach i je praktykujesz. A więc możesz pójść w stronę prowadzenia konsultacji, wykonywania dodatkowo albo tylko masażu, zabiegów. Możesz także zająć się dietetyką ajurwedyjską, ziołami. Tworzyć kosmetyki ziołowe, prowadzić warsztaty, kręgi kobiet, grupy wsparcia. 

  Ajurweda jest skuteczna i bezpieczna. Ajurweda recenzuje wszystko to, co związane jest z naturą, a więc nie możesz być nieskuteczna i niebezpieczna. 

  Ajurwedę częściowo można z wielkim powodzeniem studiować online, ale warto wybierać zajęcia prowadzone w czasie rzeczywistym. Jeśli chcesz zająć się ajurwedą naprawdę, skorzystaj z kursów, które są prowadzone na żywo online, tak jak ten w Strefie Obfitości. Dlaczego? 

  • masz większe szanse na satysfakcjonującą Ciebie odpowiedź na Twoje pytania, 
  • integrujesz się z grupą, wspierasz w grupach zamkniętych i wymieniasz doświadczeniami, 
  • masz kontakt z wykładowcą na żywo, możesz zawsze zadać pytanie, opowiedzieć o swoim przypadku. 
  • jest lepszy przepływ energetyczny podczas spontanicznych rozmów 🙂

   

  Nie ma konkretnych wymagań. Jedynym wymaganiem jest woja wola i chęć do rozwoju, poznawania siebie. Jest to naturalny proces życiowy. Ajurwedę w Polsce z reguły studiuje się od podstaw.