POZNAJ SPECJALISTÓW Z WIELU DZIEDZIN I UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

ajurweda, medycyna chińska, astrologia, naturoterapia, zielarstwo, psychologia, coaching

Konsultanci Ajurwedy

refleksolog, konsultant ajurwedy, terapeutka SPA, masażystka, aromaterapeutka

Maja Banaszczak

LOKALIZACJA
Świdwin, on-line
zakres działania
AJURWEDA, REFLEKSOLOGIA, TERAPIE NATURALNE, MASAŻ

Maja jest dyplomowanym refleksologiem, terapeutą ajurwedy, terapeutą spa i mistrzynią masażu tajskiego. Prowadzi warsztaty, zabiegi w swoim gabinecie w Świdwinie. Skontaktuj się z Mają w celu umówienia wizyty.

terapeutka ajurwedy

Iwona Sabiniarz

KONTAKT E-MAIL I TELEFONICZNY
kontakt_iwonas@wp.pl, 694 561 443
LOKALIZACJA
Czersk, woj. pomorskie (możliwość konsultacji on-line)
ZAKRES DZIAŁANIA
Konsultacje ajurwedyjskie kompleksowe

Jestem Konsultantką Ajurwedy I stopnia (w trakcie II w Szkole Ajurwedy Strefa Obfitości). Prywatnie uwielbiam dalekie podróże, zwłaszcza w miejsca gdzie są góry, tam czuję się najlepiej. Podróżując, poznałam wielu ludzi z różnych krajów. Stąd wiem, że łączy Nas jedno: wszyscy poszukujemy szczęścia. A szczęście to zdrowie, spokój i harmonia, a to wszystko można odnaleźć w Ajurwedzie.   Moja droga do Ajurwedy rozpoczęła się kilka lat temu, gdy to po raz pierwszy usłyszałam o medycynie holistyczne zwanej Ajurwedą, która jest kompletna  tzn. zajmuje się nie tylko zdrowiem fizycznym ale też umysłem i duszą. Po pierwszej konsultacji, wówczas w roli pacjentki, zaczęłam żyć zgodnie z ajurwedyjską filozofią życia. Przekonałam się, że odpowiedni styl życia i odżywianie mają ogromny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. Dzisiaj po doświadczeniu poprawy mojego zdrowia ogólnego, mając wiedzę, świadomość i stosując Ajurwedę na co dzień, pomagam moim pacjentom w powrocie do zdrowia.    Udzielam konsultacji stacjonarnych i on-line z zakresu Ajurwedy,  technik relaksacyjnych i dietetyki ajurwedyskiej.   

terapeutka ajurwedy

Magdalena Biały

KONTAKT
m-ayurveda.pl
LOKALIZACJA
Holandia, on-line
ZAKRES DZIAŁANIA
Pomogę Ci rozpoznać kompozycję Twoich żywiołów, dobiorę dietę i plan leczenia, jeśli Twój stan fizyczny lub psychiczny tego wymaga.

Wierzę w magię codzienności, a także w to, że każda sytuacja, która się wydarza jest dla nas. Pomaga nam wzrastać, pokazuje kim dzisiaj jesteśmy. Dzisiaj podążam za światłem, które rozświetla mrok – ajurwedą. Zapraszam Cię w podróż w głąb siebie, gdzie holistycznie zajmiemy się połączeniem między Twoim ciałem, duszą i umysłem. Z przyjemnością będę Ci towarzyszyć i wspierać na każdym etapie. Pomogę Ci rozpoznać kompozycję Twoich żywiołów, dobiorę dietę i plan leczenia, jeśli Twój stan fizyczny lub psychiczny tego wymaga. 

Jestem tutaj dla Ciebie.

nauczycielka jogi, konsultantka ajurwedy, terapeutka

Małgorzata Wróblewska

KONTAKT
660 145 243
LOKALIZACJA
ŁĘCZYCA, ON-LINE
ZAKRES DZIAŁANIA
Ajurweda, joga, terapie naturalne

Jestem certyfikowaną nauczycielką jogi, konsultantką ajurwedy, terapeutką jogą, pasjonatką psychobiologii, właścicielką studia jogi Strefa Jogi i Ajurwedy, gdzie na co dzień prowadzę zajęcia, konsultacje i warsztaty wyjazdowe. Promuję holistyczne podejście do człowieka i życie bez autopilota.

Dyplomowany refleksolog, konsultantka ajurwedy, masaże i terapie naturalne , bańki chińskie

Monika Żak- Bienkiewicz

KONTAKT
789 275 772 lub happy.feet.tmm@gmail.com
LOKALIZACJA
Tomaszów Mazowiecki, online
ZAKRES DZIAŁANIA
Refleksologia, masaże, konsultacje ajurwedyjskie

Jestem dyplomowanym refleksologiem i terapeutką ajurwedy. Dzięki mojej pracy pomagam ludziom odnaleźć równowagę i harmonię w swoim życiu poprzez holistyczne podejście do zdrowia. Zajmuję się również technikami masażu i terapii ajurwedyjskich. Pragnę inspirować do świadomego dbania o zdrowie i dobrostanu wspierając naturalne procesy regeneracyjne organizmu. Razem odkrywajmy drogę do pełni zdrowia i życiowej energii

absolwentka zielarstwa i fitoproduktów, terapeutka ajurwedy

Marta Stępnik

KONTAKT
https://www.instagram.com/zdrowie.z.ajurys/
LOKALIZACJA
Lublin / Wieluń i okolice, on-line
ZAKRES DZIAŁANIA
ZIELARSTWO I FITOPRODUKTY, KONSULTACJE AJURWEDYJSKIE

Ajurys – Zdrowie z Naturą w duchu Ajurwedy
Marta od lat zafascynowana jest zdrowiem – chce nieść je sobie i innym. Skończyła zielarstwo i fitoprodukty na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie oraz Kurs Konsultantki Ajurwedy II Stopnia w Strefie Obfitości. Obecnie prowadzi konsultacje stacjonarnie oraz on-line. Pomoże poznać Ci Twoją doszę, a następnie zgodnie z nią dobierze dla Ciebie odpowiednie zioła i terapie ajurwedyjskie. Dostarcza też solidnej dawki wiedzy na swoich Social Mediach.

Konsultancje ajurwedyjskie

Magdalena Kubica

KONTAKT
5elementsofajurveda@gmail.com / 518-294-429
LOKALIZACJA
on-line, Bytom, okolice Katowic
ZAKRES DZIAŁANIA
KONSULTANCJE AJURWEDYJSKIE, MASAŻE, ZABIEGI

Jako pasjonatka Ajurwedy i certyfikowana konsultantka tej starożytnej nauki, poświęcam się wspieraniu innych w ich podróży do zdrowia i równowagi.
Moje doświadczenie obejmuje również pracę jako masażysta medycyny ajurwedyjskiej.
Z przyjemnością informuję, że w niedalekiej przyszłości otworzę swój własny gabinet masażu, dostępny dla wszystkich moich klientów. To miejsce będzie stworzone z myślą o relaksie, regeneracji i odzyskiwaniu harmonii w ciele i umyśle.
Moja misja to nie tylko dzielenie się tą starożytną mądrością, ale także dostarczanie praktycznych i spersonalizowanych wskazówek, aby każdy mógł osiągnąć pełnię zdrowia na poziomie fizycznym, emocjonalnym i duchowym.
Jestem zobowiązana do ciągłego rozwoju i nauki, aby stale pogłębiać moje umiejętności i przekazywać najnowsze i najbardziej skuteczne metody Ajurwedy.
Cieszę się, że mogę być przewodnikiem dla innych w odkrywaniu potencjału swojego zdrowia i doświadczaniu harmonii we wszystkich sferach życia.

zakres działania
ASTROLOGIA, ODCZYTY ASTROLOGICZNE, KURSY ASTROLOGII WEDYJSKIEJ
LOKALIZACJA
Piaseczno, on-line
dyplomowany astrolog wedyjski, nauczyciel astrologii

Marek Mazur Mathuranath

Mathuranath jest dyplomowanym i doświadczonym astrologiem wedyjskim. Prowadzi kursy z zakresu astrologii i odczytuje horoskopy indywidualne. Dzięki astrologii wedyjskiej możesz zrozumieć swój życiowy potencjał. Skontaktuj się z Markiem celem umówienia wizyty. 

zakres działania
JOGA KUNDALINI, KONSULTACJE AJURWEDYJSKIE, COUCHING, NAUKA MEDYTACJI
LOKALIZACJA
Katowice, Siemianowice Śląskie, on-line
dyplomowana konsultantka ajurwedyjska, nauczycielka jogi kundalini

Aleksandra Łysy

Aleksandra Łysy – nauczycielka jogi i medytacji, konsultantka ajurwedyjska, propagatorka zrównoważonego trybu życia, była dyrektor sprzedaży w branży finansowej.

Autorka szkolenia „Stresołamacz” dla pracowników korporacji, w którym dzieli się praktycznymi sposobami i technikami radzenia sobie ze stresem i zapobiegania wypaleniu zawodowemu.

Sięgając po prastare i sprawdzone metody – jogę, medytację i ajurwedę inspiruje do świadomego i pełnego życia w zdrowiu.

zakres działania
NATUROTERAPIA, DIETETYKA, KONSULTACJE AJURWEDYJSKIE, BAŃKOTERAPIA
LOKALIZACJA
Sulechów, on-line
naturoterapeuta, dietetyk, konsultant ajurwedy II st. Instytut Jiva, specjalista bańkoterapii

Magdalena Sitkiewicz

Magdalena Sitkiewicz – naturoterapeuta, dietetyk, konsultant ajurwedy II st. Instytut Jiva, specjalista bańkoterapii

zakres działania
PSYCHOTERAPIA, HIPNOTERAPIA (w trakcie certyfikacji), INTERWENCJA KRYZYSOWA, PSYCHOTERAPIA UZALEŻNIEŃ
LOKALIZACJA
Szczawno-Zdrój, on-line
Psychoterapeuta ds. uzależnień, psychoterapeuta w nurcie poznawczo-behawioralnym, systemowym, Interwent kryzysowy, hipnoterapeuta w trakcie certyfikacji

Patrycja Cyganik-Jóżków

Pracuję w Centrum Pomocy terapeutycznej MANDALA w Szczawnie Zdroju. Od zawsze moja praca była i jest moja pasja, oraz spełnieniem. Dlatego wciąż poszerzam swoje kompetencje. Dbając o najwyższy poziom udzielanego wsparcia.
Jestem Hipnoterapeuta w procesie Certyfikacji, Certyfikowany Psychoterapeuta ds. Uzależnień, Interwent Kryzysowy, Psychoterapeuta pracujący w nurcie poznawczo behawioralnym, oraz systemowym. Do klienta podchodzę przede wszystkim w sposób holistyczny i indywidualny.

zakres działania
Naturoterapia, aromaterapia, tradycyjna medycyna chińska, radiestezja, techniki uwalniania emocji
LOKALIZACJA
Wałbrzych, on-line
Dyplomowana naturoterapeutka, aromaterapeutka, radiesteta

Malwina Żelezik

W swojej pracy wykorzystuję m.in. ziołolecznictwo, tradycyjną medycynę chińską, dietetykę, psychobiologię, radiestezję, wizualizacje i techniki uwalniania emocji. Wykładam aromaterapię we wrocławskim Studium Edukacji Ekologicznej i Profilaktyki Zdrowia.

Wierzę, że holistyczne podejście do Człowieka, łączące wiedzę z zakresu tzw. medycyny alternatywnej ze zdobyczami współczesnej nauki i medycyny konwencjonalnej, jest najlepszą drogą do tego, by cieszyć się zdrowiem przez długie lata.