O MNIE

Szkoła AJurwedy

Miło mi Cię widzieć

Ajurweda w moim życiu

Cześć, z tej strony Kasia Kłyż – psycholog, przyszła psychoterapeutka, ale przede wszystkim nauczycielka Ajurwedy, naturoterapii i specjalistka psychosomatyki. Specjalizuję się głównie w holistycznym podejściu do zdrowia, gdyż wiem, już teraz także z własnych doświadczeń, że spojrzenie na cały obraz człowieka – jego CIAŁA, UMYSŁU I DUSZY – daje podstawy do rozwiązania trudności w obszarze zdrowia.

Jestem pełna kreacji i świadomości tego, co robię w życiu i swoim zawodzie. Od lat, jako przedstawicielka kobiecego biznesu, kreuję rzeczywistość na swój sposób wspierając inne kobiety, w jaki sposób sobą zarządzać z pomocą Ajurwedy, psychologii, energii.

Od lat pięciu z Ajurwedą idę ramię w ramię w biznesie, od 15 lat w życiu.

Edukuję, propaguję, ale i doświadczam najstarszą medycynę świata – Ajurwedę.

Moje wykształcenie i doświadczenie dają mi fundament i doskonałe podłoże, by Cię wesprzeć i poprowadzić Cię w tle do tego, co być może chcesz osiągnąć. 

Skąd ta pewność? 

Moja ścieżka nie zawsze była usłana różami.

Jako dziecko, a następnie jako dorosła kobieta, bardzo dużo chorowałam. Endometrioza, PCOS, choroby układu oddechowego, neurologiczne, bóle krzyża, kolan. Było tego dużo.

Każde jedno doświadczenie na mojej drodze było mi potrzebne, choć nie zawsze tak o tym myślałam.

Kiedyś chciałam mieć, pozbyć Cię choroby, by dalej dążyć do MIEĆ. Dziś chcę BYĆ i MIEĆ, a to znacząca różnica, którą chcę pokazać Ci na moich webinarach i kursach. 

Kiedy miałam 7 lat uwielbiałam ćwiczyć na Wuefie. Byłam wysportowana. Najszybszy czas w całej szkole na 60 metrów. Umięśnione uda, łydki. Dobra wytrzymałość. 

i KONIEC! Diagnoza, zwolnienie z wuefu aż do końca liceum. Dla dziecka – koniec świata! 

Była rola ofiary, był syndrom DDA, były kłopoty relacyjne, a w tle buddyzm, joga, coś nowego, magicznego.

Tyle, że w tamtych czasach nie było dużo treści, świadomych nauczycieli – więc dochodziłam sama do wielu wniosków, a także podczas sesji psychologicznych.

Jak pokierowała mnie Ajurweda dla mnie, dziecka i mojego dobrostanu

CO ZROBIŁAM, ŻE WYZDROWIAŁAM?

Wiem, że Ty także borykasz się z trudnościami życia codziennego.

Że jest to dla Ciebie trudne. I ok – żyjemy, według Ajurwedy – w Erze Kali, czyli erze upadku cywilizacji. 

Idzie nam całkiem dobrze, prawda? 

No ale, prócz zapowiedzianego upadku, mamy także WOLNĄ WOLĘ. Moc sprawczą silniejszą niż Ci się wydaje. 

Dlatego powstała Ajurweda – BY TĘ MOC W TOBIE NA NOWO ZAPALIĆ, ROZNIECIĆ!

Ja to zauważyłam, przekształciłam (jak to pittta) i wyciągnęłam wnioski. Szerokie. Zawsze myślałam logicznie i analitycznie, a moja Vata pozwalała mi na rozwinięcie dodatkowo zmysłu wyobraźni.

Dlatego też podjęłam się autoterapii – wieloletniej drogi do uzyskania USTAWIEŃ FABRYCZNYCH.

UDAŁO SIĘ!

Uzdrowiłam swoje ciało, wyzwoliłam umysł z natarczywych myśli, i wciąż staram się żyć w zgodzie z moją Świętą Trójcą- CIAŁEM, UMYSŁEM I DUCHEM!

Od 6 lat edukuję i nauczam Ajurwedy, prowadzę indywidualne sesje terapeutyczne, szkolę i propaguję ten niezwykły, niepowtarzalny system medyczny!

 

Zycie w obfitości to nie życie bez problemów, a umiejętność przekształcenia ich w sukcesy, bez wypierania! 

Kasia Kłyż

 

 

 

 

prezent dla Ciebie od Strefy Obfitości

PREZENT: E-BOOK "AJURWEDA W POLSKIEJ KUCHNI JESIENIĄ I ZIMĄ?"

Zapisz się do mojego newslettera

[yikes-mailchimp form="1"]
leczenie w ajurwedzie

Misja Strefy Obfitości

Dowiedz się, jak krok po kroku stać się konsultantką Ajurwedy,

AJURWEDA JAKO ZAWÓD? TAK!

„ŚCIEŻKA ZAWODOWA AJURWEDY „

Aby zrozumieć Ajurwedę, zacznij od powyższego zdania – ZDROWIE TO NIE TYLKO BRAK CHOROBY. 

W Naszej Szkole Ajurwedy dowiesz się, co to znaczy zdrowie. Jak definiować zdrowie. Jak wyjść ze schematu przeciętności myślenia o zdrowiu. 

 

Dowiesz się, że zdrowie nie tylko zależy od Ciebie, ale jest Tobie dane i przykazane, a Ajurweda powie Ci, w jaki sposób to wyodrębnić. 

 

W Szkole Ajurwedy Strefa Obfitości możesz wziąć udział w wielu warsztatach, szkoleniach. Zarówno tych zawodowych, doskonalących, jak i takich, które mają wymiar praktyczny. 

 

Poprzez poznanie Ajurwedy DOSTRZEŻESZ SWÓJ POTENCJAŁ ZAWODOWY I PRYWATNY!

 

Zajrzyj do naszej oferty. 

Ajurweda to kompletna medycyna. Oferuje terapie dietą, ziołami, rozwój duchowy, pracę z energią. Pamiętaj o tym, że Ajurweda to nie tylko zdrowe jedzenie. Aby była skuteczna należy skupić się na CUDzie – czyli Ciele, Umyśle oraz Duszy!

OPINIE

Co mówią o mnie uczestniczki kursów i terapii?
Magdalena
Uczestniczka terapii

Skorzystałam z konsultacji ajurwedyjskiej online. Jestem bardzo zadowolona z holistyczne podejścia Kasi. Przeprowadziła bardzo dokładny wywiad i podczas rozmowy dała mi dużo czasu na odpowiedzi i tak po nitce do kłębka doszłyśmy do sedna.

Anna
Uczestniczka terapii

Kasia dała mi dużo zaleceń. Początkowo wydawało mi się, że jest ich zbyt wiele, ale dała tez zielone światło, do wprowadzania ich stopniowo, w swoim tempie, w zgodzie ze sobą. Efekty były oszałamiające! Tak wiele zmieniło się od konsultacji z Kasią!

Monika
Uczestniczka kursu

Kasia ma flow – uwielbia uczyć i to widać! Świetnie przekazuje wiedzę, w sposób bardzo jasny i zrozumiały. Ma w sobie dar przekonywania – muszę przyznać, że po jej kursie otworzyły mi się oczy. Energia, która bije od Kasi jest niepowtarzalna! 

Agnieszka
Uczestniczka kursu on-line

Takiej dawki wiedzy się nie spodziewałam. Muszę sobie to poukładać, gdyż zwyczajnie jest tego dużo, ale warto było! Kasia jest świetną nauczycielką i odpowiada na wszystkie pytania! Chętnie wezmę udział w innych kursach Kasi. Jest moc!

Jak zacząć praktykować Ajurwedę? Wideo darmowego webinaru!

Moją misją jest nieustanna edukacja w temacie odzyskania świadomości, zdrowia, by poczuć się lepiej. Możesz to osiągnąć – 0bejrzyj wideo na moim kanale YT. 

  • Zmień punkt widzenia
  • Dostosuj dietę
  • Popracuj nad relacjami z otoczeniem
  • Wspieraj ciało, umysł i duszę jednocześnie
prezent dla Ciebie

DARMOWY E-BOOK "AJURWEDA W POLSKIEJ KUCHNI JESIENIĄ I ZIMĄ"

Zapisz się do mojego newslettera

[yikes-mailchimp form="1"]