Mistrzowski Kurs Ajurwedyjski – doskonałość w życiu codziennym

MITRZOWSKI KURS AJURWEDYSJKI

Wszystko jest w Tobie, a ajurweda pomaga Ci to odkryć, dzięki wiedzy

Wszystko jest w Tobie, a ajurweda pomaga Ci to odkryć, dzięki wiedzy, która płynie z ponad 5000 letniej tradycji. 

Po wielu latach praktyk ajurwedyjskich mogę śmiało powiedzieć, że jestem na drodze mistrzowskiej. Znam swoje słabości, wiem gdzie podążać, ale przede wszystkim ustaliłam jakiś kierunek działania. Swoją transformację oparłam na systemie wedyjskim, który jest w zasadzie nieskończony. To w nim mieszczą się te wszystkie źródła przemian energetycznych, ale traktowane wybiórczo, będą bardziej szkodzić niż pomagać.

Tytuł mistrza nadasz sama sobie. Bo Mistrzyni jest w Tobie – w środku, ponieważ to Ty jesteś skarbnicą wszystkich energii, żywiołów, dosz, gun. I mimo, że nie doznasz nigdy Wszechwiedzy jak Absolut, podobnie jak każdy inny człowiek, jesteś w stanie osiągnąć WSZYSTKO CO CHCESZ I CO WYNIKA Z TWOICH GŁĘBOKICH PRAGNIEŃ NA POZIOMIE ENERGETYCZNYM.

Wiem, że w dzisiejszym świecie jest wiele kursów transformujących nasze nawyki, schematy. Natomiast często nie działają, nie są tak skuteczne jak nauka zwana WEDAMI. Bo Weda w sanskrycie to wiedza – a ayur – to życie. Ajurweda więc jako wiedza o życiu daje Ci cały komplet zagadnień do wykorzystania.

To jest wiedza źródłowa, pierwsza i pierwotna razem z całym systemem wedyjskim. Spisana została około 5000 lat, ale przed tym okresem przekazywana ustnie (dlatego wiele tekstów wedyjskich jest napisanych wierszem, by łatwiej móc je zapamiętać) przez Wybitnych Mędrców.

 

Dziś korzystamy z tej wiedzy wybiórczo, bo być może wydaje nam się taka odległa, niezrozumiała i zbyt ezoteryczna.

 

Ale dobrze Ci pewnie znani Carl Gustav Jung czy Zygmunt Freud na niej oparli wiele swoich tez, a C.G. Jung stworzył nawet serię seminariów poświęconych tematyce Kundalini, czy Czakr.

Medytacja, przemiany energetyczne, uzdrawianie rodu, karmy, jedzenie praniczne, joga, tantra, czakroterapia i wiele innych dziś zagadnień pochodzi z pism wedyjskich. Warto poznać je w tradycyjnej formie, gdyż TYLKO WTEDY ICH ZAPISY BĘDĄ DZIAŁAĆ.

Dlatego też powstał MISTRZOWSKI KURS AJURWEDYJSKIdoskonałość w życiu codziennym – byś otrzymała proste i jasne wskazówki, które zachęcą Cię i zainspirują do dalszych działań. Oparte są na wiedzy sprzed 5000 lat, przekazane tak, byś wiedziała co robić.

 

Poznaj założenia Mistrzowskiego Kursu Ajurwedyjskiego

MODUŁY AJURWEDYJSKIEGO KURSU MISTRZOWSKIEGO

MISTRZOWSKIE ŻYWIOŁY
Pierwszy warsztat Mistrzowskiego Kursu Ajurwedyjskiego

MISTRZOWSKIE ŻYWIOŁY

mISTRZOWSKIE GOTOWANIE AJURWEDYJSKIE
Poznasz prawdziwe aspekty ajurwedyjskiego gotowania

MISTRZOWSKIE GOTOWANIE AJURWEDYJSKIE

żeńska energia
Piękny, otulający warsztat dopełniający i pozwalający rozumieć przepływ kobiecości

KWIAT ŻEŃSKOŚCI

Umysł w Ajurwedzie
Czyli teoria umysłu i jego rodzajów w Ajurwedzie - czym jest naprawdę?

MIĘDZY SATTVĄ A TAMASEM

DHARMA
Moja mistrzowska droga! Poznaj i poczuj ją, a poczujesz różnicę.

DHARMA

KARMA
Czy masz wpływ na swoje życie? Czy karma to tylko przyczyna i skutek?

KARMA

jOGA
Jak i kiedy praktykować Jogę? Czemu robisz to być może niewłaściwie?

JOGA DLA LEPSZEGO PRZEPŁYWU

Vata i akasha
Poznaj moc Królowej Dosz i Jest żywioły - ETERU! To w nim się wszystko zawiera.

VATA I AKASHA

7
Czyli o czakrach i energii, która dziś jest przedmiotem badań fizyków kwantowych

7 BOSKICH CENTR I JEDNA JA

ENERGIA DO WEWNĄTRZ
Dbaj o energię bez egoizmu - pamiętaj, że rozwój to nie narcyzm, a nauczenie się umiejętności służenia.

ENERGIA DO WEWNĄTRZ

relacje a dosze
Relacje, emocje a ajurweda i dosze? Jak poskromić żywioły w relacjach?

ENERGETYCZNE PARTNERSTWO

otulam siebie
7 kroków do zrozumienia mechanizmów międzyludzkich

OTULAM SIEBIE

JAK WYGLĄDA KURS?

Mistrzowski Kurs Ajurwedyjski to 5 miesięczna podróż po prawdziwej Ajurwedzie, ale tym razem z naciskiem na sferę duchową, psychiczną, umysłową i subtelną. Kurs powstał na bazie doświadczeń moich i moich klientek, a także wielu rozmów z osobami, które kieruje dziś myśl wedyjska. 

Istnieje pewien deficyt tej wiedzy, ale prawdziwej, źródłowej. Nie sposób tworzyć kursy o energii, nie mając pojęcia skąd biorą się teorie. 

Zauważam to i chcę przekazać Ci wisienkę na torcie, śmietankę, i wszystko co najlepsze z Wed i innych pism starohinduskich. 

JAK WYGLĄDA KURS?

Składa się z 12 warsztatów w postaci nagrań video, udostępnianych w piątki na platformie w odstępach tygodniowych lub dwutygodniowych. 

Mistrzowski Kurs Ajurwedyjski pozwoli Ci na zdobycie rzetelnej wiedzy, która jest nieodzowna, jeśli chcesz naprawdę pracować ze sobą, swoją energią. 

 

TEMATYKA I MODUŁY KURSU

 

1. Mistrzowskie Żywioły – odkryj swój potencjał! 19-01-2024

Dowiesz się, jak rozpoznać cechy żywiołów w twoim ciele i umyśle. Co nimi kieruje, jak je ujarzmiać, a jak wykorzystać do zmian? Co da Ci powietrze, a co eter? A co ogień?

2. Mistrzowskie gotowanie ajurwedyjskie – terapia pokarmem. 2-02-2024

Pokażę Ci, jak w prosty sposób zamienić to co jesz, w to co powinnaś jeść, bez ogromnych zmian i rewolucji. Poznasz techniki gotowania, które wspierają ciało i umysł, a także dowiesz się, co kupować w sklepach?

3. Kwiat żeńskości – dla pełnego rozkwitu kobiecości. 16-02-2024

Z energią żeńską pracowałam wiele lat – dzięki temu wyleczyłam niepłodność, endometriozę, PCOS. Energia żeńska ma swoje cechy, wymagania i potrzebuje troski. Jak ją zobaczyć i jak z powrotem do niej wrócić? 

4.  Między Sattvą a Tamasem – warsztat właściwego rozumienia umysłu. 23-02-2024

Ten moduł pokaże Ci czym jest umysł i guny z perspektywy myśli wedyjskiej. A jest o czym mówić, bowiem Wedy przepełnione są treściami o umyśle, energii po to, by człowiekowi żyło się lepiej w tym świecie. 

5. DHARMA – Moja mistrzowska droga. 8-03-2024

Nie może zabraknąć słowa o Dharmie – czyli obowiązku, który winniśmy realizować, gdyż inaczej nie zrealizujemy swojej karmy. Wiesz, że każdy to ma, tylko nie wie, jak to odkryć? Postaram się pomóc Tobie odnaleźć Twoją drogę.

6. Karma – spojrzenie tradycyjne i jedyne prawidłowe. 15-03-2024

O karmie jest sporo treści, choć wiele z nich nie jest zupełna i traktuje karmę zbyt prosto. Mimo, iż kwestia karmy nie jest skomplikowana, to ludzie i tak bardzo spłycają ten termin, przez co tracą całe morze możliwości do rozwoju. Pokażę Ci, czym jest karma i co tak naprawdę ludzie mogą a co muszą?

7. Joga dla lepszego przepływu. 29-03-2024

Joga jest jedną z sióstr Ajurwedy, oczywiście mowa o Jogaasanach – ćwiczeniach, pozycjach, które regulują między innymi odpowiedni przepływ prany w ciele. Poznaj pozycje, które będą działały równoważąco na Twoje emocje!

8. O sile Vaty i AKASHY! 5-04-2024

Słyszałaś o Kronikach Akashy? Jeśli nie, to słowo AKASHA oznacza przestrzeń i jest jednym z żywiołów w Ajurwedzie, który wszystko mieści. Vata z kolei składa się z przestrzeni i powietrza i jest odpowiedzialna za większość chorób, w tym psychicznych, emocjonalnych, układu nerwowego, hormonalnych, krążeniowych. Zatem ten moduł będzie poświęcony mechanizmom Vaty, jej cechom, remediom i dobrym praktykom, aby ją balansować, bo to Królowa, a z Królową trzeba poważnie:).

9. 7 boskich centr jedna Ja! O traumie i energii. 12-04-2024

Czakry to czysta psychosomatyka – boli Cię podbrzusze? Być może zaburzona jest energia czakry sakralnej. A dlaczego? Być może to przekazali Ci przodkowie, z powodu jakiegoś wydarzenia, gdzie podbrzusze ucierpiało. Poznasz mechanizmy działania czakr i przy okazji pierwotną i tradycyjną medycynę psychosomatyczną. 

10.  Kieruję energię do wewnątrz – czyli o tym, dlaczego to takie ważne. 19-04-2024

Czyli o tym, kiedy kierujemy energię na zewnątrz, a kiedy do wewnątrz i jak zacząć w końcu dobrze nią zarządzać. 

11. Energetyczne partnerstwo – czyli dosze i relacje między kobietą a mężczyzną. 26-04-2024

Jak żywioły i dosze wpływają na relacje? Jak zrozumieć partnera, który jest inny niż ja? Co można się spodziewać po partnerze, który jest konkretnej doszy?

12. Otulam przede wszystkim siebie! 7 kroków do świadomości. 10-05-2024

Ostatni warsztat będzie podsumowaniem, a jednocześnie początkiem pewnej drogi – drogi do siebie. Duchowość to mocne i świadome stąpanie po ziemi, nie ezoteryka. Otulisz siebie, dzięki tym siedmiu krokom do doskonałości w życiu codziennym. 

13. Spotkanie dla Uczestniczek Mistrzowskiego Kursu Ajurwedyjskiego – on-line na żywo! TERMIN zostanie ustalony w marcu!

Każdy warsztat będzie trwać od 1,5 do 2,5 godziny. 

 

Po zakupie całości kursu otrzymasz dostęp do platformy, na której co tydzień lud dwa tygodnie będę udostępniać kolejny film bądź filmy z kartami pracy, zadaniami dla Ciebie. 

Kurs ma na celu pokazanie tradycyjnej myśli wedyjskiej, bez której praktyka Ajurwedy sama w sobie jest bez znaczenia. 

Jako, że Ajurweda to medycyna holistyczna, ważne jest zrozumienie aspektów subtelnych, abyś nie pozostała bez wiedzy i odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. 

Możesz zakupić także każdy moduł osobo, lecz cena nie będzie tak korzystna. 

 

Szkoła AJurwedy
prezent dla Ciebie od Strefy Obfitości

PREZENT: E-BOOK "AJURWEDA W POLSKIEJ KUCHNI ZIMĄ I JESIENIĄ"

Zapisz się do mojego newslettera

[yikes-mailchimp form="1"]