Kursy i warsztaty – merytoryczne i doskonałe

AJURWEDA, MEDYCYNA CHIŃŚKA, DIETETYKA, ZIOŁA, PRACA Z ENERGIĄ ORAZ CZAKRAMI

Kursy i warsztaty on-line i na żywo

Zdobywaj wiedzę w ramach najstarszej medycyny!

AJURWEDA W KAŻDYM DOMU!

Strefa Obfitości to miejsce, w którym ostatecznie rozwiniesz swoją wiedzę z zakresu Ajurwedy. Autorką kursów i warsztatów jest Katarzyna Kłyż – terapeutka Ajurwedy, Reiki, Naturoperapeutka i Dietetyczka. 

Bardzo intensywne kursy i warsztaty, z dużą dawką wiedzy, ćwiczeń i studium przypadków sprawią, że wprowadzisz bez przeszkód teorię w życie codzienne – a przecież o to właśnie chodzi w Ajurwedzie!

JAK KOMPONOWAĆ POSIŁKI W DUCHU AJURWEDY? I CZY AJURWEDA OZNACZA OGRANICZANIE SIĘ? NIE!

Dietetyka ajurwedyjska

Kurs z podstaw dietetyki ajurwedyjskiej na ZOOM

DIETETYKA AJURWEDYJSKA JEST ŁATWA!

Kurs z podstaw dietetyki ajurwedyjskiej miał już kilka edycji – cieszy się dużą popularnością. Dlaczego? Podczas trwania kursu bardzo szczegółowo omawiamy kwestie żywienia: smaków, żywiołów, technik gotowania. 

Poznasz także podstawowe przepisy, dostosujesz jadłospis do siebie. Kurs prowadzony jest na żywo na Platformie ZOOM.

OPINIE O KURSACH

 • Podczas kursu z dietetyki ajurwedyjskiej dowiedziałam się wiele nowego, niespotkanego dotychczas w książkach i czasopismach. Wiedza jest wyjątkowo dobrze przekazywania, bo Kasia ma wpisany mentoring w krew! Dziękuję i proszę o więcej!

  Ania
  Uczestniczka kursu
 • Zawsze dobrze uczyć się u Kasi, bo robi to z pasją. Chętnie uczestniczę w jej szkoleniach i dowiaduję się bardzo wiele. Co mi się podoba? Że Kasia odpowiada na pytania cierpliwie i z zaangażowaniem, o co dla laików jest bardzo dobre. 

  Kasia
  Uczestniczka
 • Kurs Obfitość Ajurwedy to był strzał w 10! Nie zdawałam sobie sprawy z tego, że Ajurweda jest tak obszerna! Na początku byłam delikatnie onieśmielona, ale atmosfera na kursie była fantastyczna! Dziękuję!

  Monika
  Uczestniczka
Jak wiesz, Ajurweda to nie tylko pyszne jedzenie. To cały schemat działania CUDu - Ciała, Umysłu i Duszy

Rozwój duchowy i emocjonalny a choroby

Seria kursów o rozwoju duchowym

UZDRAWIANIE DUCHOWE

Niebawem pojawi się seria kursów dotycząca duchowego, energetycznego uzdrawiania. Powinnaś wiedzieć, że nasze ciało fizyczne, piękne i obfite to wierzchołek góry, którą jesteśmy.

Aby dotrzeć do podstawy, przyjrzyj się swoim czakrom, rodzinie i przodkom. Poczuj ich obecność i wpływ na Twój byt. Zobacz, co musiało się wydarzyć, byś został/a poczęta/y na tym świecie?