CZAKRY: 7 etapów ścieżki życiowej – KURS ON-LINE

Jeśli chcesz zapoznać się lub pogłębić swoją wiedzę w temacie CZAKR, a także nauczyć się równoważyć energię w ciele, ten kurs jest dla Ciebie!

ZACZYNAMY 25 lutego 2023 w czasie przybywającego księżyca – czyli najlepszym okresie na zasiewanie ziarna, także tego dotyczącego Twoich zmian życiowych.

ZNAJMOŚĆ CZAKR I ENERGII TO KLUCZ DO ZDROWIA, DOWIEDZ SIĘ DLACZEGO?

CZAKRA PODSTAWY - TOŻSAMOŚĆ I KORZENIE

Ta czakra odpowiada za naszą przynależność do Świata

Czakra korzenia lub podstawy to pierwszy z siedmiu etapów w naszym życiu. Jest kluczową energią związaną z przynależnością do świata: rodziny, społeczeństwa. Mówi o akceptacji i roli Ciebie na Ziemi.

CZAKRA SAKRALNA - NASZA KREATYWNOŚĆ I PŁODNOŚĆ

TA CZAKRA ODPOWIADA ZA SEKSUALNOŚĆ I KREATYWNOŚĆ

W zasadzie dzięki tej czakrze możemy tworzyć. Jeśli jest zaburzona, zablokowana, nie będziemy osiągać sukcesów. Blokada może mieć miejsce w dzieciństwie – np. nadmierna krytyka otoczenia wobec dziecka. 

CZAKRA SPLOTU SŁONECZNEGO - DZIAŁANIE I CEL

CZAKRA TA JEST NASZYM DZIAŁANIEM I EGO

Czakra splotu słonecznego to trzecia czakra w siedmiostopniowym układzie energetycznym. Jej zrównoważona energia będzie energią działania, dążenia do celu, wcielania w życie tego, co dała nam czakra sakralna. 

CZAKRA SERCA - TRANSFORMACJA WEWNĘTRZNA I MIŁOŚĆ

TA CZAKRA MÓWI O MIŁOŚCI I AKCEPTACJI ZMIAN, KTÓRE ZACHODZĄ NA ŚCIEŻCE ŻYCIA

Czwarta czakra w układzie czakralnym mówi o miłość, wewnętrznym poczuciu akceptacji samego siebie, a także o tym, na ile jesteśmy w stanie zaakceptować otaczające nam zmiany (często w nas samych). 

CZAKRA GARDŁA - KOMUNIKACJA ZE SOBĄ I ŚWIATEM

TA CZAKRA ODPOWIADA ZA JAKOŚĆ KOMUNIKACJI - ZA PRAWDĘ PŁYNĄCĄ Z SERCA

Ta czakra to energia prawdy płynącej z serca i nas samych. Odpowiada za odpowiednią komunikację nas z resztą świata, ale także ze sobą samym. Zaburzenie jej powoduje wiele dolegliwości w obszarze gardła i szyi. 

CZAKRA TZRECIEGO OKA - INTUICJA I GOTOWOŚĆ

SZÓSTA CZAKRA W UKŁADZIE TO ENERGIA NASZEJ INTUICJI

Czakra trzeciego oka to energia jasnowidzenia, przewidywania i intuicji. To mądrość, dzięki której zapobiegamy konfliktom, nie wchodzimy na złe ścieżki. To taki nasz osobisty podpowiadacz.

CZAKRA KORONY - ODNALEZIENIE SENSU

TA CZAKRA ROZWIJA SIĘ W OKOLICACH 40STEGO ROKU ŻYCIA

Czakra korony, to nasza świadomość połączenia ze Źródłem. To uczuciu, nie wiedza. Jeśli ścieżka była niezaburzona, to właśnie około 40 roku życia poczujesz się spełniona, jeśli nie, przejdź tę ścieżkę prawidłowo. 

Energia podąża za uwagą. Zwróć uwagę na PIĘKNO, a ono się zwielokrotni

BÄRBEL MOHR

Jak wygląda kurs wiedzy o Czakrach?

8 SPOTKAŃ ON-LINE

Podczas spotkań on-line będziemy omawiać po kolei każdą czakrę. Każde spotkanie będzie trwało od 3 do 5 godzin z przerwą na posiłek. 

AFIRMACJE CZAKRALNE

Podczas kursu poznasz afirmacje, słowa i zwroty, które pomogą oczyścić blokady w czakrach

MINERAŁY I AROMATERAPIA

Będziemy omawiać wpływ poszczególnych kamieni i olejków eterycznych na energię czakr. Dowiesz się, jak wspomagają terapię i transformację. 

NAUKA TECHNIK ODDECHOWYCH

Pokażę Ci, jak poprzez naukę oddychania uspokoić energię w ciele, a tym samym wpłynąć na swobodny jej przepływ. 

PRACA WŁASNA POMIĘDZY SPOTKANIAMI

Praca własna to czas, który dajesz z siebie, by zrozumieć treść kursu, a także wprowadzać w życie teorię. 

Nauka medytacji

Podczas kursu, dowiesz się, jak wprowadzić się w stan kontemplacji i medytacji, by energia płynęła bez wpływu świata zewnętrznego 

JOGA WSPIERAJĄCA CZAKRY

Podczas kursu dowiesz się, jak ułożyć swoją praktykę, by oddziaływać szczególnie na konkretną energię w czakrze. 

MATERIAŁY W FORMIE PDF

Otrzymasz materiały w formie PDF z całości kursu do wydruku lub korzystania wirtualnie. Zawsze będziesz mogła wrócić do nich. 

Ogólny program kursu

Podczas 8 spotkań on-line zapoznasz się z podstawami, jak i wiedzą rozszerzoną w temacie czakr i regulacji energetycznej ciała. Dowiesz się m.in., że czakry są znane bioenergoterapeutom, fizykom i lekarzom. Praca z nimi to podstawa zdrowia psychicznego i fizycznego, a także zrozumienia skąd biorą się choroby. 

SPOTKANIE PIERWSZE 

Czakra podstawy - nasza tożsamość i jej zaburzenia

Pierwsze spotkanie to wprowadzenie do tematyki czakralnej, zapoznanie się z terminologią, ogólną pracą energii i jej rolą w naszym życiu. Podczas pierwszego spotkania zostanie omówiona czakra podstawy, przyczyny jej zaburzeń i dysharmonii, efekty zaburzeń w postaci różnych dolegliwości, metody pracy z energią tej czakry.

SPOTKANIE DRUGIE

Czakra sakralna - seksualność i pieniądze

Podczas drugiego spotkania omówiona zostanie energia czakry sakralnej w wyczerpujący sposób. Zostaną przedstawione wszystkie aspekty, którymi czakra sakralna "zarządza" i na które ma wpływ, jak seks, pieniądze, kreatywność w pracy.

SPOTKANIE TRZECIE

Czakra splotu słonecznego - cel i działanie

Podczas trzeciego spotkania dowiesz się, jakie traumy, sytuacje, działania mają wpływ na dysharmonie czakry słonecznej. Poznasz remedia i formy wsparcia, które wspomogą Cię w procesie transformacji.

SPOTKANIE CZWARTE

Czakra serca - miłość, akceptacja, dawanie

W czasie czwartego spotkania omówione zostaną kwestię miłości, "wewnętrznego dziecka", wpływu czakry czwartej na proces rozwoju człowieka i tego duchowego i fizycznego. Poznasz remedia i działania wspierające energię tej czakry.

SPOTKANIE PIĄTE

Czakra gardła - komunikacja ze sobą i światem

Podczas piątego spotkania dowiesz się, jak energia tej czakry wpływa na komunikację - tę ze sobą (czy słucham siebie, czy sobie wierzę, czy mówię prawdę?) lub ze światem - jak formułuję myśli. Czakra piąta jest wykonawcą czakry drugiej.

SPOTKANIE SZÓSTE 

Czakra trzeciego oka - intuicja, wyobraźnia, przewidywanie

Podczas szóstego spotkania omówiona zostanie czakra trzeciego oka. Jej zakres odpowiedzialności to dojrzałość przewidywania pewnych sytuacji - czyli życiowa mądrość. To także wyobraźnia.

SPOTKANIE SIÓDME

Czakra korony - życiowa mądrość i życie duchowe

Podczas przedostatniego spotkania omówimy kwestię czakry korony - jej energetycznego i fizycznego wpływu na ludzkie życie. Można powiedzieć, że czakra korony jest efektem naszych poczynań życiowych.

SPOTKANIE ÓSME 

Podsumowanie - studium przypadków

Podczas spotkania finalnego omówimy po kolei Twój proces transformacji i efekty, jakie zauważasz poprzez pracę z czakrami, tym co one reprezentują. Po spotkaniu otrzymasz dyplom ukończenia kursu.

Kiedy zaczynamy?

25. lutego 2023 roku 

Po Nowiu, w fazie przybywającego Księżyca, kiedy najlepiej zasiewać jest ziarno 

FAQ DOTYCZĄCE KURSU 

Ile trwa kurs?
Czy kurs będzie nagrany?
Jak długo będę mogła korzystać z materiałów?
Ile kosztuje kurs?
Jak długo będą trwać spotkania on-line?
Co uzyskam biorąc udział w kursie?
Kurs jest dla osób początkujących czy zaawansowanych?
Czy otrzymam dyplom po kursie?

Kurs trwa 4 miesiące – spotykamy się on-line w jeden weekend w miesiącu począwszy od 25. lutego 2025. Szczegóły dotyczące kolejnych spotkań będą udostępnione w najbliższym czasie bądź już są dostępne. 

Tak, kurs będzie w całości nagrany, a następnie przyznany dostęp do platformy, na której sukcesywnie po każdym spotkaniu będą wgrywane kolejne materiały. 

Dostęp przyznany jest na 2 lata.

Kurs kosztuje 699 zł w cenie promocyjnej, regularna cena to 1199 zł. 

Spotkania on-line będą trwać od 3 do 5 godzin, w zależności od obszerności tematów do omówienia dotyczących danej czakry. 

Czakry są kompletną wiedzą dotyczącą zarządzania naszą życiową energią. Wiedza ta pozwoli Ci na umiejętne korzystanie ze swoich zasobów lub ich uzupełnianie. Dowiesz się np. z jakiej przyczyny mogła zachorować twoja tarczyca, żołądek, czy gardło? Dziś mówi o tym wiele dziedzin, natomiast Czakroterapia i teoria energetyczna to wiedza ŹRÓDŁOWA przekazana na kursie w przystępny sposób. 

Kurs jest przeznaczony dla osób początkujących i zaawansowanych, ponieważ wiedza w nim zawarta jest świetną okazją do uzupełnienia treści w temacie czakr. 

Zdecydowanie tak! Otrzymasz dyplom ukończenia kursu z zakresu czakroterapii. 

INWESTYCJA: 899 ZŁ (cena do końca listopada)