Ajurweda Masterclass – 12 kroków ku świadomości

Ajurweda Masterclass – 12 kroków ku świadomości

Categories: Mascerclass
Lista życzeń Share
Share Course
Page Link
Share On Social Media

O kursie

AJURWEDA MASTERCLASS – MISTRZOWSKI PROGRAM ROWOJU OSOBISTEGO

WSZYSTKO JEST W TOBIE, A AJURWEDA POMAGA CI TO ODKRYĆ, DZIĘKI WIEDZY

Wszystko jest w Tobie, a ajurweda pomaga Ci to odkryć, dzięki wiedzy, która płynie z ponad 5000 letniej tradycji. 

Po wielu latach praktyk ajurwedyjskich mogę śmiało powiedzieć, że jestem na drodze mistrzowskiej. Znam swoje słabości, wiem gdzie podążać, ale przede wszystkim ustaliłam jakiś kierunek działania. Swoją transformację oparłam na systemie wedyjskim, który jest w zasadzie nieskończony. To w nim mieszczą się te wszystkie źródła przemian energetycznych, ale traktowane wybiórczo, będą bardziej szkodzić niż pomagać.

Tytuł mistrza nadasz sama sobie. Bo Mistrzyni jest w Tobie – w środku, ponieważ to Ty jesteś skarbnicą wszystkich energii, żywiołów, dosz, gun. I mimo, że nie doznasz nigdy Wszechwiedzy jak Absolut, podobnie jak każdy inny człowiek, jesteś w stanie osiągnąć WSZYSTKO CO CHCESZ I CO WYNIKA Z TWOICH GŁĘBOKICH PRAGNIEŃ NA POZIOMIE ENERGETYCZNYM.

Wiem, że w dzisiejszym świecie jest wiele kursów transformujących nasze nawyki, schematy. Natomiast często nie działają, nie są tak skuteczne jak nauka zwana WEDAMI. Bo Weda w sanskrycie to wiedza – a ayur – to życie. Ajurweda więc jako wiedza o życiu daje Ci cały komplet zagadnień do wykorzystania.

To jest wiedza źródłowa, pierwsza i pierwotna razem z całym systemem wedyjskim. Spisana została około 5000 lat, ale przed tym okresem przekazywana ustnie (dlatego wiele tekstów wedyjskich jest napisanych wierszem, by łatwiej móc je zapamiętać) przez Wybitnych Mędrców.

 

Dziś korzystamy z tej wiedzy wybiórczo, bo być może wydaje nam się taka odległa, niezrozumiała i zbyt ezoteryczna.

 

Ale dobrze Ci pewnie znani Carl Gustav Jung czy Zygmunt Freud na niej oparli wiele swoich tez, a C.G. Jung stworzył nawet serię seminariów poświęconych tematyce Kundalini, czy Czakr.

Medytacja, przemiany energetyczne, uzdrawianie rodu, karmy, jedzenie praniczne, joga, tantra, czakroterapia i wiele innych dziś zagadnień pochodzi z pism wedyjskich. Warto poznać je w tradycyjnej formie, gdyż TYLKO WTEDY ICH ZAPISY BĘDĄ DZIAŁAĆ.

Dlatego też powstał MISTRZOWSKI KURS AJURWEDYJSKI – doskonałość w życiu codziennym – byś otrzymała proste i jasne wskazówki, które zachęcą Cię i zainspirują do dalszych działań. Oparte są na wiedzy sprzed 5000 lat, przekazane tak, byś wiedziała co robić.

 

Poznaj założenia Mistrzowskiego Kursu Ajurwedyjskiego

 

JAK WYGLĄDA KURS?

Mistrzowski Kurs Ajurwedyjski to 5 miesięczna podróż po prawdziwej Ajurwedzie, ale tym razem z naciskiem na sferę duchową, psychiczną, umysłową i subtelną. Kurs powstał na bazie doświadczeń moich i moich klientek, a także wielu rozmów z osobami, które kieruje dziś myśl wedyjska.

Istnieje pewien deficyt tej wiedzy, ale prawdziwej, źródłowej. Nie sposób tworzyć kursy o energii, nie mając pojęcia skąd biorą się teorie.

Zauważam to i chcę przekazać Ci wisienkę na torcie, śmietankę, i wszystko co najlepsze z Wed i innych pism starohinduskich.

JAK WYGLĄDA KURS?

Składa się z 12 warsztatów w postaci nagrań video, udostępnianych w piątki na platformie w odstępach tygodniowych lub dwutygodniowych.

Mistrzowski Kurs Ajurwedyjski pozwoli Ci na zdobycie rzetelnej wiedzy, która jest nieodzowna, jeśli chcesz naprawdę pracować ze sobą, swoją energią.

 

1. Mistrzowskie Żywioły – odkryj swój potencjał! 

Dowiesz się, jak rozpoznać cechy żywiołów w twoim ciele i umyśle. Co nimi kieruje, jak je ujarzmiać, a jak wykorzystać do zmian? Co da Ci powietrze, a co eter? A co ogień?

 

2. Mistrzowskie gotowanie ajurwedyjskie – terapia pokarmem. 

Pokażę Ci, jak w prosty sposób zamienić to co jesz, w to co powinnaś jeść, bez ogromnych zmian i rewolucji. Poznasz techniki gotowania, które wspierają ciało i umysł, a także dowiesz się, co kupować w sklepach?

 

3. Kwiat żeńskości – dla pełnego rozkwitu kobiecości. 

Z energią żeńską pracowałam wiele lat – dzięki temu wyleczyłam niepłodność, endometriozę, PCOS. Energia żeńska ma swoje cechy, wymagania i potrzebuje troski. Jak ją zobaczyć i jak z powrotem do niej wrócić?

 

4.  Między Sattvą a Tamasem – warsztat właściwego rozumienia umysłu. 

Ten moduł pokaże Ci czym jest umysł i guny z perspektywy myśli wedyjskiej. A jest o czym mówić, bowiem Wedy przepełnione są treściami o umyśle, energii po to, by człowiekowi żyło się lepiej w tym świecie.

 

5. DHARMA – Moja mistrzowska droga

Nie może zabraknąć słowa o Dharmie – czyli obowiązku, który winniśmy realizować, gdyż inaczej nie zrealizujemy swojej karmy. Wiesz, że każdy to ma, tylko nie wie, jak to odkryć? Postaram się pomóc Tobie odnaleźć Twoją drogę.

 

6. Karma – spojrzenie tradycyjne i jedyne prawidłowe. 

O karmie jest sporo treści, choć wiele z nich nie jest zupełna i traktuje karmę zbyt prosto. Mimo, iż kwestia karmy nie jest skomplikowana, to ludzie i tak bardzo spłycają ten termin, przez co tracą całe morze możliwości do rozwoju. Pokażę Ci, czym jest karma i co tak naprawdę ludzie mogą a co muszą?

 

7. Joga dla lepszego przepływu. 

Joga jest jedną z sióstr Ajurwedy, oczywiście mowa o Jogaasanach – ćwiczeniach, pozycjach, które regulują między innymi odpowiedni przepływ prany w ciele. Poznaj pozycje, które będą działały równoważąco na Twoje emocje!

 

8. O sile Vaty i AKASHY! 

Słyszałaś o Kronikach Akashy? Jeśli nie, to słowo AKASHA oznacza przestrzeń i jest jednym z żywiołów w Ajurwedzie, który wszystko mieści. Vata z kolei składa się z przestrzeni i powietrza i jest odpowiedzialna za większość chorób, w tym psychicznych, emocjonalnych, układu nerwowego, hormonalnych, krążeniowych. Zatem ten moduł będzie poświęcony mechanizmom Vaty, jej cechom, remediom i dobrym praktykom, aby ją balansować, bo to Królowa, a z Królową trzeba poważnie:).

 

9. 7 boskich centr jedna Ja! O traumie i energii. 

Czakry to czysta psychosomatyka – boli Cię podbrzusze? Być może zaburzona jest energia czakry sakralnej. A dlaczego? Być może to przekazali Ci przodkowie, z powodu jakiegoś wydarzenia, gdzie podbrzusze ucierpiało. Poznasz mechanizmy działania czakr i przy okazji pierwotną i tradycyjną medycynę psychosomatyczną.

 

10.  Kieruję energię do wewnątrz – czyli o tym, dlaczego to takie ważne.

Czyli o tym, kiedy kierujemy energię na zewnątrz, a kiedy do wewnątrz i jak zacząć w końcu dobrze nią zarządzać.

 

11. Energetyczne partnerstwo – czyli dosze i relacje między kobietą a mężczyzną. 

Jak żywioły i dosze wpływają na relacje? Jak zrozumieć partnera, który jest inny niż ja? Co można się spodziewać po partnerze, który jest konkretnej doszy?

 

12. Otulam przede wszystkim siebie! 7 kroków do świadomości. 

Ostatni warsztat będzie podsumowaniem, a jednocześnie początkiem pewnej drogi – drogi do siebie. Duchowość to mocne i świadome stąpanie po ziemi, nie ezoteryka. Otulisz siebie, dzięki tym siedmiu krokom do doskonałości w życiu codziennym.

 

13. Spotkanie dla Uczestniczek Mistrzowskiego Kursu Ajurwedyjskiego – on-line na żywo! TERMIN zostanie ustalony w marcu!

 

Każdy warsztat będzie trwać od 1 do 2,5 godziny. 

Po zakupie całości kursu otrzymasz dostęp do platformy, na której co tydzień lud dwa tygodnie będę udostępniać kolejny film bądź filmy z kartami pracy, zadaniami dla Ciebie. 

Kurs ma na celu pokazanie tradycyjnej myśli wedyjskiej, bez której praktyka Ajurwedy sama w sobie jest bez znaczenia.

Jako, że Ajurweda to medycyna holistyczna, ważne jest zrozumienie aspektów subtelnych, abyś nie pozostała bez wiedzy i odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

Możesz zakupić także każdy moduł osobo, lecz cena nie będzie tak korzystna.

Show More

What Will You Learn?

 • Nauczysz się głębszego rozumienia siebie - na podstawie prostej, transcendentalnej wiedzy o życiu czyli Ajurwedy, a także prawdziwej myśli wedyjskiej, bez której Ajurweda nie może być dobrze rozumiana.

Course Content

Mistrzowskie żywioły
W tym module dowiesz się, czy są żywioły. Całość zostanie przedstawiona w nieco specyficzny sposób :)

 • Ile jest żywiołów?
  14:27
 • Cechy żywiołów i przykłady z codzienności
  00:00
 • Twoje codzienne mechanizmy a żywioły
  01:08:39
 • Jak pracować z żywiołami – karty pracy
  21:16
 • Jak wydobyć to, co nam służy?
  05:14
 • Karty pracy z zadaniami

Mistrzowskie gotowanie ajurwedyjskie

Kwiat Żeńskości – poznajemy żeńską energię

Między Sattvą a tamasem

Dharma – moja mistrzowska droga

Karma – spojrzenie tradycyjne – czym mam wpływ na swoje życie?

Joga dla lepszego przepływu – dla Vaty, Pitty i Kaphy

Vata i akasha – o sile i istocie eteru i powietrza

7 boskich centr – 1 ja!

Energia do wewnątrz – czyli rozwój bez egoizmu

Energetyczne partnerstwo według ajurwedy

Otulam siebie w 7 krokach – czyli umowa z samą sobą

Student Ratings & Reviews

No Review Yet
No Review Yet

Want to receive push notifications for all major on-site activities?